Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

75%
seriál / krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl59. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Goodbye)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Dobrá investice televize zítra Markíza KRIMI 07.45 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 07.45
Láska bez hranic televize zítra Markíza KRIMI 08.25 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 08.25
Rozmazaná tvář televize zítra Nova Gold 09.05 (skryté titulky)

Celé oddělení plánuje poslední rozloučení s milovaným kolegou. Na stanici se v té době objeví dívka v zakrvácených šatech, která má za to, že někoho zabila. Žádné podrobnosti si však nevybavuje. Zapomněla dokonce i své jméno.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Poslední sbohem

Na oddělení vládne ponurá nálada. Nikdo se ještě zcela nesmířil se ztrátou všemi oblíbeného veselého kolegy. Nejvíce je zasažena Jane, která v Barrym ztratila nejen parťáka, ale také velkého přítele. Přijíždí jeho matka, zdrcená smrtí syna. Janejí nabízí, že se společně s kolegy postarají o poslední rozloučení. Frankie myslí na oficiální pohřeb, ale Jane namítá, že v takovém případě by přišla spousta papalášů, a to by se Barrymu rozhodně nelíbilo. Bude to tedy prosté rozloučení v kostele za doprovodu dud a s projevem Jane... Do této smutné atmosféry náhle vchází do dveří zmatená dívka v silně zakrvácených šatech. V ruce drží pistoli. Bez odporu ji odevzdá policistům a tvrdí, že někoho zabila. Na nic si ale přesně nevzpomíná, ani na vlastní jméno. Když pak šéf oddělení posílá zaměstnancům poradce pro pozůstalé Rogera Wiseho, každý si rychle hledá nějakou práci, aby nemusel s psychologem probírat Barryho smrt. Maura zkoumá dívčino oblečení a dospěje k názoru, že krev na jejích šatech je mužská. Ostatně dívka nemá žádné zranění. Pistole byla před časem ukradena. Maura se domnívá, že by dívka mohla trpět vzácnou chorobou, disociační fugou, vyvolanou nějakým otřesným zážitkem. Další pátrání ohledně její identity ukáže, že jde o mladou učitelku v soukromé mateřské školce Lily Greenovou. Kolegové a nadřízení o ní hovoří jako o příkladné mladé ženě, která nemá žádný zápis v rejstříku. Její byt obrácený vzhůru nohama však dokazuje, že v něm někdo něco hledal. Často telefonovala jistému Tobymu Warrenovi, který měl jako student problémy s drogami, nepracuje a pobírá podporu. Brzy nato ale najde policie Tobyho mrtvého, někdo ho zastřelil. Zdá se však, že na místě byli tři lidé: oběť, pak Lily - která ale podle všeho nestřílela, jen se stala svědkyní zločinu - a další, třetí osoba, která má Tobyho na svědomí.


Podobné seriály

Specialisté (218)
Pro Lídu Richard Vlček přišel o manželku, která zemřela na rakovinu. Nyní má spadeno na t...
dnes 13.10
Nova
Pašák (2)
(Der Pfundskerl) Novinář Gottfried Engel přichází z regionálních novin do hamburského bulv...
dnes 13.30
Barrandov
Polda VI (8)
Konec V nejnovější řadě úspěšného seriálu charismatický poručík Bříza nepřestává pronásle...
dnes 15.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 5.3.2024
Čas
10.55 - 11.45
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 14. 4. 2024 Svátek má Vincenc
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz