Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

75% 1092 hlasů
film / komedie, akční, dobrodružný, krimi, USA, , 122 min.
Midnight Run

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:11Je pro bývalého poldu větším neštěstím ukecaný mafiánský účetní, kterého má dopravit k soudu nebo mafie, která je jim v patách?
Jonathan "The Duke" Mardukas zpronevěřil 15 miliónů dolarů jedné partě, poukáže je jako na charitu a poté na svou soudní kauci. Slíbí Jacku Walshovi 100000 dolarů, když doveze z New Yorku do Los Angeles včas a živého. Rázem se situace změní ve velké pronásledování. FBI chce aby Duke svědčil proti partě, parta se mu chce pomstít a Walsh ho má na starosti. A tak se dva nepravděpodobní partneři mohou změnit v zabijáky ... v akční komedii PŮLNOČNÍ BĚH.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Vtipné a milé, ale takovým tím opravdu vtipným a milým způsobem. Tyhle starší filmy na mě často působí nějak omamně, protože si je užívám do poslední minuty a každou pitomost, která se v nich objeví, ihned odpouštím a vzápětí zapomínám. Možná je to i De Nirem, který je snad dokonalý úplně ve všem.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Půlnoční běh

obrazek
Bývalý policista Jack Walsh musí do pátku do půlnoci dodat k losangeleskému soudu mafiánského účetního Jonathana Mardukase řečeného Vévoda. Ten svému šéfovi Jimu Serranovi ukradl patnáct milionů dolarů, věnoval je na dobročinné účely a nyní se skrývá neznámo kde. To, co zpočátku vypadalo jako jednoduchá fuška, se však velmi rychle začne komplikovat. Nejprve se objeví agent, který jménem FBI Jacka varuje, aby nestrkal nos do vládních záležitostí, potom dva Serranovi zabijáci, zanedlouho také Jackův konkurent Marvin Dorfler, který míní Jackovi přebrat "kšeft" a v neposlední řadě je tu sám Mardukas, který se zcela vymyká Jackovým zkušenostem. Jako zkušený kriminalista ho sice bez potíží najde a zatkne, ovšem zvládnout dobrosrdečného, upovídaného a hlavně všemi mastmi mazaného účetního, který vůbec nevypadá jako někdo koho urputně hledá FBI i mafie, se zdá nad lidské síly.


Podobné filmy

Král Šumavy
Do posádky v šumavském pohraničí nastupuje v létě roku 1948 poručík Kot, aby posílil ochra...
dnes 22.50
Prima
Úsvit mrtvých
(Dawn of the Dead) Svět zachvátila nevysvětlitelná epidemie, která likviduje světovou popu...
dnes 22.55
Nova Cinema
Konečná
(The Last Stand) Stárnoucího šerifa Arnolda Schwarzeneggera vytrhne z nudy telefonát agent...
dnes 23.05
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 24.9.2021
Čas
01.15 - 03.20
Délka
125 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 23. 10. 2021 Svátek má Teodor
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz