Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
MgA. Natálie Stejskalová (32)
Natálie vystudovala Taneční centrum Praha – taneční konzervatoř, kde získala titul diplomovaný specialista. Dále pokračovala ve studiu na HAMU – Hudební akademie múzických umění, kde získala titul magistra umění v oboru pedagogika tance. Je herečka, tanečnice, choreografka, lektorka tance, modelka, influencerka a věnuje se zpěvu a moderování. Natálie má na kontě úspěchy v modelingu. V roce 2016 vyhrála světovou soutěž krásy a talentu Miss Supertalent of the World v Jižní Koreji, v Soulu, kam byla vyslána jako reprezentantka České republiky, když získala titul Supermiss Talent. Natálie tančila na evropském a australském turné s americkým raperem a hip-hop superstar Kanye Westem. Zanedlouho po navrátu dostala nabídku na česko-slovenské turné se zlatým slavíkem Karlem Gottem. Spolupracovala také s uměleckým režisérem Yemim A.D. a stala se tanečnicí a choreografkou v jeho skupině JAD Dance Company. Má přítele. Nabídka účastnit se pořadu přišla podruhé, což bere jako znamení. Výhru by věnovala na charitu, případně by pomohla jednotlivci. Vybrala si toto menu z důvodu, že ráda cestuje, a tak chtěla, aby menu otisklo její osobnost, životní styl a třeba místa, která má ráda. K mezinárodní kuchyni má blízko. Jako zábava bude choreografie.
Koníčky, zájmy: Mezi její koníčky patří cestování. Ráda lyžuje a jezdí na snowboardu. Jezdí na kole a hraje tenis. Baví ji turistika. Zajímá se o výtvarné umění a zpěv. Volný čas věnuje své rottweilerce.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je společenská, cílevědomá, optimistická a přirozená. Má ráda dobrodružství a miluje cestování. Dále je upřímná, netrpělivá, zodpovědná a empatická.
Proč se přihlásila: Nabídku přijala, protože už přišla podruhé – bere to jako znamení, že do toho má jít. S natáčením má zkušenosti z mnoha pořadů.
Co od soutěže očekává: Těší se na nové a zajímavé zkušenosti a ráda by případnou výhrou pomohla někomu, kdo to potřebuje.
Co by udělala s výhrou: Část výhry by věnovala na charitu – jednu neziskovou organizaci – a část by darovala rodičům.
Vztah k vaření: K vaření má kladný vztah a baví ji objevovat tajemství různých chutí.
Zajímavá historka z vaření: Jednou, když vařila a připravené jídlo odložila na odkládací stolek, než ho odnese na stůl, tak si odskočila pro pití. Když se vrátila, tak zjistila, že jídlo je na talířích rozjedené a vzápětí jí došlo, že se do něj pustila jejich rottweilerka.
Co nejraději vaří: Ráda vaří ze sezóních surovin.
Co jí: Má ráda v podstatě vše – všechno kvalitní jídlo.
Co nejí, co by nikdy neochutnala: Nepreferuje úplně hořké pokrmy.
Nejoblíbenější jídlo: Ráda ochutnává různé chutě a zajímavé kombinace – sladké, slané, kyselé. Z kuchyní preferuje italskou a fusion asijskou kuchyni.
Alergie: Nemá žádné alergie.
Co u stolu nesnáší: Při stolování jí vadí, když někdo nemá slušné vychování a neumí se u stolu chovat.
Motto: V životě se řídí motty: „Kdy, když ne teď?“ a „Žít a užívat si naplno tady a teď.“


Komentáře k pořadu: 177 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 27.6.2024
Čas
17.55 - 18.52
Délka
57 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
America Grill Bar, Chomutov Bratři Humlovi podnikali snad už skoro ve všem a nakonec se r...
dnes 15.30
Prima
Výměna manželek XII
Dokáže Míša z Prahy zvládnout větší rodinu se třemi temperamentními dětmi, které kvůli nem...
dnes 15.30
Nova
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 16.10
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 17. 7. 2024 Svátek má Martina
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz