Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Josef Koudelka (29)
Josef vystudoval střední školu, kterou zakončil maturitou – obor analýza potravin, chemik/laborant. Pracuje jako manažer známých osobností. Nejcennější je mu jeho rodina – rodiče a sourozenci – bratr a sestra. Je svobodný a nemá děti. Za jeho účast v pořadu může kamarádka Andrea Pomeje, která s tímto nápadem přišla. Často spolu řeší jídlo a vaření a Josef pořad sleduje a má ho rád. Je to vlastně jediný pořad, do kterého by kdy šel. Pokud by vyhrál, tak by chtěl peníze věnovat někomu, kdo by je potřeboval – nejblíž mu jsou onkologicky nemocné děti, takže asi tam. Jako zábavu chce udělat insta reklamu na toaletní papír nebo klasické lístečky na čelo. Toto menu si vybral, protože to bylo první, které ho napadlo. Chutná jeho nejbližším a chtěl by ho vařit pořád dokola.
Koníčky, zájmy: Jeho práce je zároveň i jeho koníčkem. Ve volnu tráví čas rád s rodinou na Moravě nebo doma s přáteli. Rád a často chodí na tetování.
Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je introvertní extrovert, co by se pro ostatní, na kterých mu záleží, rozdal. Je šťastný, když jsou šťastní ti nejbližší. Rád pomáhá, kde je potřeba. Obklopuje se dobrými lidmi, kteří ho v životě posouvají dál, učí je jinému pohledu na svět a může jim vždy věřit. Má rád své soukromí, to nejcennější si nechává pro sebe.
Proč se přihlásil: Za vše může jeho kamarádka Andrea Pomeje, která s tímto nápadem přišla. Často spolu řeší jídlo a vaření a Josef pořad sleduje a má ho rád. Je to vlastně jediný pořad, do kterého by kdy šel.
Co od soutěže očekává: Těší se na příjemný zážitek, pár milých večerů a doufá v partu zábavných a něčím inspirujících lidí. Rád si odnese nové zkušenosti.
Co by udělal s výhrou: Pokud by vyhrál, tak by chtěl peníze věnovat někomu, kdo by je potřeboval – nejblíž mu jsou onkologicky nemocné děti, takže asi tam.
Vztah k vaření: K vaření má vztah od dětství, kdy společně se sourozenci vařil s maminkou, která je vše učila. Vaření je pro něj přirozené. Vaří každý den i přes to, že většinou co uvaří, sám nejí. Co uvaří, rozdá.
Zajímavá historka z vaření: Každé vaření je taková historka – nic záživného ale s vařením nemá. Jednou, když pekl v nové troubě, tak spustil požární alarm a vyjeli hasiči.
Co nejraději vaří: Rád připravuje zeleninové, krémové polévky, maso, zeleninu a rád peče domácí pečivo.
Co jí: Stravu si hodně hlídá, protože před nějakým časem vážil 110 kg a podařilo se mu zhubnout asi o 40 kg, takže jí hlavně zeleninu, kuřecí maso a polévky.
Co nejí, co by nikdy neochutnal: Nejí maso kromě kuřecího, sterilovanou zeleninu a ovoce. Nejí ryby, mořské plody, paštiky a majonézy.
Nejoblíbenější jídlo: Mezi jeho oblíbená jídla patří bramborové šišky s máslem a solí a smažený květák.
Alergie: Alergii na potraviny nemá.
Co u stolu nesnáší: Při stolování mu vadí vulgární vyjadřování, nevhodné chování, mlaskání a hltání.
Motto: V životě se řídí mottem: „Nikdy se nesrovnávej s někým jiným. Vždy se srovnávej jen sám se sebou.“


Komentáře k pořadu: 177 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 26.6.2024
Čas
17.55 - 18.52
Délka
57 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 15.15
Barrandov
Výměna manželek XII
Dokáže Míša z Prahy zvládnout větší rodinu se třemi temperamentními dětmi, které kvůli nem...
dnes 15.30
Nova
Ano, šéfe!
America Grill Bar, Chomutov Bratři Humlovi podnikali snad už skoro ve všem a nakonec se r...
dnes 15.30
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 17. 7. 2024 Svátek má Martina
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz