Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Aneta Christovová (42)
Aneta vystudovala anglické gymnázium v Bulharsku, kde studovala v anglickém jazyce, jen matematika a bulharský jazyk byly v bulharštině. Má titul magistra žurnalistiky na univerzitě v Sofiji, což je ekvivalent české Karlovy univerzity. Pracovala pro ČTK, dělala reportérku a dramaturga v bulharské televizi. U nás moderovala na Frekvenci 1, na TV Relay a TV Barrandov. Dramaturga dělala pro One TV. Celou dobu pracuje v tištěných médiích, kde pracuje na různých pozicích v různých lifestylových a módních magazínech (redaktorka, editorka, šéfredaktorka). Jako bývalý Dámský klub z Frekvence 1 si udělala s ostatními první dámské trio Trojhlavá saň, se kterou jezdily komediální show. Vydaly i dvě knihy. Nyní mají novější partu a mají stand-up a podcast Skvělej, tlustá, blbá. S partnerem, který je jeden z výborných fyzioterapeutů v ČR, má skromný masážní salon, kde se dělají zázraky. Je na volné noze, což byla i před covidem. Není kancelářský typ, dělá hodně z domova a je vytížena dle aktuálních projektů. Momentálně má malou roličku v seriálu ZOO a píše svoji první samostatnou knížku. Hodně se stará o salon, protože partner neumí česky. Má partnera Mauricia – letos oslaví společných čtrnáct let. Mají doma pět fen – tři čivavy, kterým je čtrnáct let, a biewer teriérku a adoptovanou pomeranianku – těm bude pět let. Vzhledem k věku pejsků jsou nyní hodně vázáni na domov a nemohou s partnerem odjet společně. Bydlí hned vedle rodičů, což má své výhody a nevýhody. Nabídku přijala, protože je přesvědčená, že její účast v kulinářském pořadu všechny pobaví. Výhru by z části dala na charitu, z části projedla. Jídla vybrala tradiční a proto, že miluje balkánskou kuchyni. Během zábavy se půjde do krytu.
Koníčky, zájmy: Její práce je zároveň i jejím koníčkem. Nejraději ze všeho testuje nové restaurace a jídla a taky rádi jezdí s partnerem na výlety.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že má stabilní charakter.
Proč se přihlásila: Nabídku přijala a je si jistá, že její účast v kulinářském pořadu jistě všechny, co ji znají, velice pobaví.
Co od soutěže očekává: Těší se na dobrou zábavu a ráda se dobře nají.
Co by udělala s výhrou: Pokud by vyhrála, tak by dala část na charitu a část by projedla.
Vztah k vaření: K vaření má nulový až negativní vztah.
Zajímavá historka z vaření: Jednou smíchala, co dům dal, a udělala něco jako rizoto. Partnerovi a kámošům to moc chutnalo a od té doby musí dělat kamarádovi doma jeho žena „Anetinu“ rýži.
Co nejraději vaří: Nejraději objednává ze svých oblíbených restaurací.
Co jí: Má ráda vše, a nic. Když jí chutná, tak sní vše, a když jí něco nechutná, tak nesní nic.
Co nejí, co by nikdy neochutnala: Nejí tlusté maso a lanýže. Dále nemůže čerstvý česnek ani cibuli, protože to by ji odvezli. Nikdy by nesnědla nic, co se hýbe.
Nejoblíbenější jídlo: Mezi její oblíbená jídla patří nyní sushi.
Alergie: Má alergii na acylpyrin a kočky.
Co u stolu nesnáší: Při stolování je tolerantní a nic jí nevadí.
Motto: V životě se řídí mottem: „Držet se jen jednoho je dost omezující a jednosměrný.“


Komentáře k pořadu: 177 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 30.5.2024
Čas
17.55 - 18.52
Délka
57 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 17.45
Barrandov
Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 18.45
Barrandov
Výměna manželek XIII
Dokáže se shánčlivá Ivana vedle pohodového tatínka zbavit svého zlozvyku a podaří se Marti...
dnes 20.20
Nova
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 19. 6. 2024 Svátek má Leoš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz