Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
František Knobloch (23)
František studuje na Právnické fakultě UK, dále molekulární biologii a biochemii na Přírodovědecké fakultě UK – je v posledním ročníku. Pracuje jako longevity poradce – výživový poradce na soukromé klinice Elite Medical. Je svobodný a bezdětný. Hodně času tráví studiem dvou vysokých škol, hodně se věnuje sportu. Hraje plážový volejbal, kterému se věnuje poloprofesionálně, a nově také vytváří vzdělávací obsah na sociálních sítích týkající se zdraví. Rád by se veřejně podělil o informace a principy, za kterými si ve stravování stojí, a o důvody, které ho k tomu vedou. Zároveň je soutěživý a rád se zúčastní nějaké soutěže. Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložil, a řešit to bude, až kdyby vyhrál. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru na kytaru a zpěv několika písniček. Toto menu si vybral, protože zastává princip sezónního stravování a věří, že je pro optimální zdraví potřeba stravu během roku měnit a upravovat. Na svém menu by rád demonstroval, jakým způsobem se dá zdravě, a zároveň chutně stravovat uprostřed zimy v České republice. Chce také ukázat, že zdravé jídlo je často velmi jednoduché a že je dobré se vrátit k tomu, jakým způsobem věci dělali naši předci.
Koníčky, zájmy: Mezi jeho koníčky patří zdravý životní styl, plážový volejbal, lezení, posilovna a hraní tenisu, badmintonu a plavání.
Rád hraje na kytaru a zpívá.
Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je cílevědomý, rád se učí novým věcem a má klidnou povahu. Je to pohodář.
Proč se přihlásil: Rád by se veřejně podělil o informace a principy, za kterými si ve stravování stojí, a o důvody, které ho k tomu vedou. Zároveň je soutěživý a rád se zúčastní nějaké soutěže.
Co od soutěže očekává: Svoji účast vnímá jako příležitost, jak rozšířit některé informace o tom, jak se zdravě stravovat a také motivovat k zodpovědnému přístupu ke zdraví.
Co by udělal s výhrou: Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložil, a řešit to bude, až kdyby vyhrál.
Vztah k vaření: Vaření není přímo jeho hobby, ale vidí to jako nezbytnou součást toho, jak se o sebe a svoje zdraví starat. Snaží se vyhýbat jídlu v restauracích, tím pádem vaří poměrně často. Má rád jednoduchost a věří, že je často efektivní. Rozumí spíš potravinám a úpravě – přípravě potravin než vaření v pravém slova smyslu.
Zajímavá historka z vaření: Na žádnou příhodu z vaření si nevzpomíná.
Co nejraději vaří: V jídle si vybírá dle sezóny – na jaře a v létě je to hodně zeleniny, lehká a barevná jídla. V zimě se naopak spíše hutnější – často jí maso i vnitřnosti, ryby, vejce a vývar. Hodně se snaží o pomalé pečení, přípravu v páře a obecně šetrnou úpravu jídla. Zároveň neodolá grilování na dřevěném uhlí.
Co jí: Jí převážně sezónní celistvé potraviny od lokálních farmářů.
Co nejí, co by nikdy neochutnal: Vyhýbá se zpracovaným potravinám. Nejvíc se snaží vyhnout případným jednoduchým cukrům a průmyslově zpracovaným tukům. Myslí si, že průmyslově zpracované potraviny by v jídelníčků měly být co nejméně, ideálně vůbec.
Nejoblíbenější jídlo: Nemá jedno oblíbené jídlo – naopak má rád, že se mu strava během roku mění a dle sezóny se mu v podstatě mění chutě.
Alergie: Nemá žádné alergie.
Co u stolu nesnáší: Při stolování mu nic nevadí – neví o ničem, s čím by měl problém.
Motto: V životě se řídí mottem: „Krátkodobě jsi tak dobrý jako tvoje intenzita. Dlouhodobě jsi tak dobrý, jako tvoje konzistence.“


Komentáře k pořadu: 177 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 16.5.2024
Čas
17.55 - 18.52
Délka
57 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 14.15
Barrandov
Policie v akci
Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a vo...
dnes 14.30
Prima
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 15.15
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 27. 5. 2024 Svátek má Valdemar
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz