Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Barbora Vaštíková (19)
Babora je studentkou střední školy a čeká ji za chvíli maturita. Po maturitě by si chtěla dát rok pauzu a cestovat. Pak by chtěla pokračovat ve studiu na vysoké škole. Od svých sedmnácti let bydlí s tátou, který pracuje v zahraničí a doma moc není. Samotu jí zpříjemňují její druhá rodina, kterou tvoří její přítel a nejbližší přátelé, u kterých najde vždy oporu. Většinu času tráví právě s nimi. S maminkou má hezký vztah – ve všem ji podporuje a inspiruje. Bydlí nedaleko ní v rodinném domě s manželem a mladší sestrou. Velikým vzorem je pro Barboru přítelkyně táty, která je člověk s tím nejzlatějším srdcem, kterého Barbora zná. Její nejoblíbenější bytostí na planetě je její kočka Kleo, kterou má už přes dva roky. Proč se přihlásila? Na začátku roku sledovala s kamarádkou každý večer Prostřeno!, tak se rozhodla, že to zkusí i ona. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do cestování, aby mohla najít samu sebe a rozvíjet se. Tato jídla si vybrala, protože má vše vyzkoušené a chutná jí to. Dezert jí doporučili její kamarádi. Zábavu vybrala kreativní: malování mini obrázků.
Koníčky, zájmy: Ve volném čase píše poezii a zajímá se o fotografii.
Charakter: Sama si o sobě myslí, že je velmi pozitivní člověk, který vždy na všem najde kladnou stránku.
Proč se přihlásila: Na začátku roku sledovala s kamarádkou každý večer Prostřeno!, a tak se rozhodla, že to zkusí i ona.
Co od soutěže očekává: Pro Barboru je tato zkušenost velkým výstupem z komfortní zóny, tak doufá, že jí zbaví její sociální úzkosti a snad se i naučí nějaký nový recept.
Co by udělala s výhrou: Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do cestování, aby mohla najít samu sebe a rozvíjet se.
Vztah k vaření: Kuchyně je srdcem jejího domova.
Zajímavá historka z vaření: Jednou s kamarádkou pracovaly v Mikulově v malém hotýlku. Ona byla v kuchyni a Barbora za barem. Jeden den měly uzavřenou společnost, kdy mělo přijet dvacet dospělých a dětí z Polska na degustaci vína. Měly připravené řízky. Po příjezdu zjistily, že kolegyně špatně přeložila e-mail a přijelo místo dvaceti dětí dvacet jeptišek. Měly málo jídla a Barbora se připojila ke kamarádce do kuchyně a tehdy jako vegetarián jí pomáhala připravovat řízky. Vše se nakonec povedlo a Barbora dostala i pěkné dýško.
Co nejraději vaří: Nejraději vaří pro své přátelé a rodinu, největší odměna pro ni je, když všem chutná.
Co jí: Má ráda převážně zeleninu.
Co nejí, co by nikdy neochutnala: Nejí jídlo, které není vařeno s láskou. Nejí skoro žádné maso – ještě nedávno byla vegetarián. Nikdy by nesnědla zelí, paštiku nebo tatarák.
Nejoblíbenější jídlo: Nemá jen jedno oblíbené jídlo.
Alergie: Žádnou alergii na potraviny nemá.
Co u stolu nesnáší: Při stolování jí vadí srkání polévky a probírání politiky.
Motto: V životě se řídí mottem: „Co se má stát, stane se.“ A: „Jsem teď právě tam, kde mám být.“


Komentáře k pořadu: 177 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Pá. 3.5.2024
Čas
17.55 - 18.52
Délka
57 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Na plac!
Šance pro herce z ulice
zítra 02.15
Barrandov
Velký jarní úklid
Zima je zřejmě pryč a Vašek s Bethany se chystají na jarní porodní explozi ovcí, koz a pra...
zítra 03.23
ČT1
Jak se staví sen
Soukupovi / Praha 10 Úžasné přestavby vašich domovů pod taktovkou prvotřídních designérů....
zítra 04.15
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 26. 5. 2024 Svátek má Filip
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz