Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Mikuláš Růžek (25)
Mikuláš vystudoval Střední průmyslovou školu v České Lípě. Dále pokračuje ve studiu na České zemědělské univerzitě v Praze. Zatím pracoval na různých brigádách jako výpomoc na farmě, skladník a plavčík. Je studentem vysoké školy a žije sám. Do pořadu se přihlásil sám, protože ho vaření opravdu moc baví a již delší dobu se chtěl přihlásit do nějaké soutěže a zjistit, jak je na tom. Pokud by vyhrál, tak by si peníze uspořil a možná si zkusil našetřit na motorku nebo by mu pomohly v budoucnu v podnikání. Jako zábava bude sázení bylinek a kytiček na krytém balkóně – výběr dle své fantazie podle každého soutěžícího.
Koníčky, zájmy: Ve volném čase chodí rád posilovat, baví ho lezení a cestování. Má rád zahradničení, malování a kreslení.
Charakter: Sám o sobě si myslí, že je klidný a vyrovnaný člověk. Je cílevědomý a ví, co chce od života. Není nijak výbušný, ale pokud se naštve, tak to jen tak přerušit nejde. Pokud si je jistý, že má pravdu, tak si za tím stojí.
Proč se přihlásil: Do pořadu se přihlásil sám, protože ho vaření opravdu moc baví a již delší dobu se chtěl přihlásit do nějaké soutěže a zjistit, jak je na tom.
Co od soutěže očekává: Těší se, že se dobře nají a pobaví. Rád by také potkal nové a zajímavé lidi.
Co by udělal s výhrou: Pokud by vyhrál, tak by si peníze uspořil a možná si zkusil našetřit na motorku nebo by mu pomohly v budoucnu v podnikání.
Vztah k vaření: Vařit začal, aby zapůsobil na holky. Pak ho vaření začalo bavit a našel se v něm. Nyní je vaření jeho koníčkem.
Zajímavá historka z vaření: Jednou na Halloween chtěl pro své hosty uvařit dýňovou polévku z dýní, co donesli na výzdobu. Až poté, co to všichni snědli (a chutnalo jim), tak zjistil, že z daného druhu dýně se polévka vařit nesmí. Druhý den ho všichni proklínali.
Co nejraději vaří: Rád připravuje česká jídla a jídla z kořenové zeleniny. Baví ho také asijská kuchyň – nejvíc asi japonská.
Co jí: Sní skoro vše. Nyní má jídelníček omezen kvůli cvičení, ale jídlo miluje téměř vše.
Co nejí, co by nikdy neochutnal: Nemusí dršťkovou polévku a syrová rajčata.
Nejoblíbenější jídlo: Mezi jeho oblíbená jídla patří česká svíčková a japonský ramen.
Alergie: Netrpí žádnou alergií.
Co u stolu nesnáší: Při stolování mu vadí mlaskání, mluvení s plnou pusou, a když je někdo na telefonu u jídla – to je pro něj vrchol neslušnosti.
Motto: V životě se řídí mottem: „Co mě nezabije, to mě posílí.“


Komentáře k pořadu: 177 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Út. 27.2.2024
Čas
17.55 - 18.52
Délka
57 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Restaurace U Lojzíka - Županovice Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí ...
dnes 23.50
Prima
Policie v akci
Zapečetěný byt / Únos z hřiště / Sousedova motorovka / Spáč ve fastfoodu Čtyři případy, č...
zítra 01.00
Prima
Na plac!
Šance pro herce z ulice
zítra 02.00
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 19. 4. 2024 Svátek má Rostislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz