Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Karel Frýd (38)
Karel se vyučil jako kuchař. Pracoval jako trenér FK Viktoria Žižkov (kondiční trenér), AC Sparta Praha Futsal (kondiční trenér), Florbal Chodov (kondiční trenér) nebo u České reprezentace žen pozemního hokeje. Nyní je kondiční specialista a osobní trenér. Jeho život je skvělý od roku 2019, kdy se mu narodil syn Kubík. Poté se mu v roce 2022 narodila ještě dcera Emička. V roce 2023 si vzal dle vlastních slov nejlepší ženskou na světě – Lenku. Nejdřív celé přihlášení do soutěže bral jako vtípek, ale postupem času nabídku přijal. A jelikož je hodně soutěživý, tak jde bojovat. Těší se na, že v sobě najde toho kluka jako na učilišti, když se učil vařit, a předvede něco, co lidem vyrazí dech. Ne všichni fitness lidé musí vařit striktně podle diet, jde to i jinak. To se bude snažit ukázat. Pokud by vyhrál, tak by pořídil místním dobrovolným hasičům nové vybavení, které potřebují. Jako zábavu si připraví hasičskou stanici vedle domu – bude to soutěž v oblékání a sjezdu po tyči na čas.Toto menu si vybral, protože doma vaří jen jeho žena a on chce ukázat, že to také umí a dokáže nejen všechno sníst. A také si ho vybral proto, že jeho děti milují všechny ingredience, ze kterých bude vařit.
Koníčky, zájmy: Miluje sport a pohyb. Byl tak od dětství vychovávaný a nyní se snaží vést i své děti touto cestou. Jako malý hrál hokej a zůstalo mu to doposud. Jako brankář je součástí týmu Martina Dejdara, a to HC Olymp Praha. S týmem pomáhají formou hokejové exibice dětem a baví lidi a publikum.
Charakter: Sám sebe neumí popsat.
Proč se přihlásil: Nejdřív to bral jako vtípek, ale postupem času nabídku přijal, a jelikož je hodně soutěživý, tak nabídku přijal a jde bojovat.
Co od soutěže očekává: Těší se, že v sobě najde toho kluka jako na učilišti, když se učil vařit, a předvede něco, co lidem vyrazí dech. Ne všichni fitness lidé musí vařit striktně podle diet, jde to i jinak. To se bude snažit ukázat.
Co by udělal s výhrou: Pokud by vyhrál, tak by pořídil místním dobrovolným hasičům nové vybavení, které potřebují.
Vztah k vaření: Miluje se na vaření dívat, ochutnávat a dávat prázdné talíře do myčky.
Zajímavá historka z vaření: Má jednu takovou speciální zástěru, ale to by raději nevytahoval.
Co nejraději vaří: Nejraději vaří vše – baví ho grilování, to je u nich doma jeho práce. Normální jídla vaří jeho žena, ale vaří je skvěle.
Co jí: Má rád vše a miluje maso.
Co nejí, co by nikdy neochutnal: Nejí a ani by nesnědl květák a fazolky.
Nejoblíbenější jídlo: Mezi jeho oblíbená jídla patří grilované maso, italská kuchyně a řízky.
Alergie: Nemá žádnou alergii na potraviny.
Co u stolu nesnáší: Při společném jídle mu vadí lež a pomluvy.
Motto: V životě se řídí mottem: „Pot šetří krev.“


Komentáře k pořadu: 177 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Pá. 23.2.2024
Čas
17.55 - 18.52
Délka
57 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Restaurace U Lojzíka - Županovice Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí ...
dnes 23.50
Prima
Policie v akci
Zapečetěný byt / Únos z hřiště / Sousedova motorovka / Spáč ve fastfoodu Čtyři případy, č...
zítra 01.00
Prima
Na plac!
Šance pro herce z ulice
zítra 02.00
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 19. 4. 2024 Svátek má Rostislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz