Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Karel Zima (50)
Karel vystudoval státní konzervatoř v Praze – obor hudebně dramatický. Předtím studoval základní školu v Liberci a i LŠU – klavír a pozoun. Celý život je herec. Kromě pětiletého angažmá v divadle Drak v Hradci Králové (1994–1999) je celý život na volné noze. Dříve chodil na různé brigády, včetně česání ovoce v Normandii v 90. letech. Byl sedmnáct let ženatý s herečkou Magdalenou Zimovou, se kterou se před dvanácti lety rozešel – a mají dvě děti. Dcera Agáta (21 let) studuje druhým rokem v Anglii obor make-up artist. Syn (18) let studuje v Praze na gymnáziu. Oba dva za sebou mají spoustu rolí v TV, filmu i v divadle. Aktivní byly v tomto směru od útlého dětství, ale už se herectví nevěnují. S bývalou manželkou i její novou rodinou vychází velmi dobře a vídají se, pokud jim to čas dovolí. Karel je podruhé čerstvě ženatý – 6. 7. 2022 si vzal fantastickou ženu Lucii Kumbárovou, která je už Zimová. Lucie také pracuje v divadle, jako kostymérka. Život mají krásný a rádi by měli miminko. Do pořadu ho přihlásila jeho žena, protože si o Karlovi myslí, že umí vařit. On byl zaskočen, posléze potěšen a teď je v radostném i napjatém očekávání, jaké to bude, s kým stráví pět dní a jestli stihne připravit alespoň polévku. Výhru by použil na cestování s manželkou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání pro Karla významné osobnosti, která bude vedle v kuchyni a bude to jeho maminka. Hra bude probíhat klasicky, že budou všichni postupně pokládat otázky a Karel bude odpovídat ano, nebo ne. Kdo uhádne, tak dostane od Karla dárek (triko). Až to skončí, tak toto památeční tričko dostanou všichni. Jídla si vybral, protože většinou všem chutnají a patří mezi jeho oblíbená.
Charakter: Je zřejmě po mamince optimista až sangvinik. Myslí si, že je střelec. Miluje přírodu. Je kutil, požitkář a žije teď a tady. Není moc koncepční a nebaví ho plánování. Ke štěstí mu stačí málo.
Zájmy: Dříve závodil s auty – závodil do vrchu a rallye, ale po darování ledviny tento koníček na radu lékařů pověsil na hřebík. Ničeho však nelituje, protože si pět let plnil neskutečný dětský den. Je vášnivý houbař, rád chodí na ryby a baví ho bowling, šipky a kulečník. Má rád cestování se svojí ženou. V zimě jezdí na lyžích. Před časem se ženou doslova ulítli na sledování pořadu Prostřeno! a pořadu Ano, šéfe!.
Vztah k vaření: Od dětství má k vaření kladný vztah. Už ve dvanácti letech ho bavilo připravovat něco dobrého na večeři pro maminku, až přijde z práce. Vaření ho baví. Nikdy nebyl na žádném kurzu. Vaří spíš intuitivně a sbírá recepty od přátel, známých, ale má i recepty po babičce a od maminky.
Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří jeho bramborová kaše, těstoviny carbonara, perkelt s haluškami, pesto a cokoli, v čem je bazalka a skořice.
Nesnáší: Až na výjimky nejí vnitřnosti, tlusté maso, tlačenku, ovar, sulc, škvarky, rebarboru, chobotnici a ostatní hlavonožce. Nikdy by nesnědl tlusté maso.
Motto: V životě se řídí motty: „Není třeba hledat smysl života. Bude mít takový, jaký mu dáme.“ Seneca – a druhé je: „Sex a mír.“ Zima
Očekávání: Těší se na zábavu a pohodu. Rád se setká se zajímavými lidmi a jejich recepty.


Komentáře k pořadu: 172 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Pá. 16.12.2022
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Výměna manželek XV
Jak si Zuzka poradí v rodině, kde žijí dvě maminky s jedním malým miminkem. Dokáže puntičk...
dnes 20.20
Nova
Fotr na tripu II
Co se stane, když se Fotr na tripu rozhodne vyjet do nebezpečných končin se svými dcerami?...
dnes 21.20
Prima Cool
Survivor Česko & Slovensko (1)
Boj o přežití na Karibském ostrově začíná. Nejdrsnější reality show na světě, Survivor, vy...
dnes 21.35
Nova
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 1. 2. 2023 Svátek má Hynek
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz