Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Karel Zima (50)
Karel vystudoval státní konzervatoř v Praze – obor hudebně dramatický. Předtím studoval základní školu v Liberci a i LŠU – klavír a pozoun. Celý život je herec. Kromě pětiletého angažmá v divadle Drak v Hradci Králové (1994–1999) je celý život na volné noze. Dříve chodil na různé brigády, včetně česání ovoce v Normandii v 90. letech. Byl sedmnáct let ženatý s herečkou Magdalenou Zimovou, se kterou se před dvanácti lety rozešel – a mají dvě děti. Dcera Agáta (21 let) studuje druhým rokem v Anglii obor make-up artist. Syn (18) let studuje v Praze na gymnáziu. Oba dva za sebou mají spoustu rolí v TV, filmu i v divadle. Aktivní byly v tomto směru od útlého dětství, ale už se herectví nevěnují. S bývalou manželkou i její novou rodinou vychází velmi dobře a vídají se, pokud jim to čas dovolí. Karel je podruhé čerstvě ženatý – 6. 7. 2022 si vzal fantastickou ženu Lucii Kumbárovou, která je už Zimová. Lucie také pracuje v divadle, jako kostymérka. Život mají krásný a rádi by měli miminko. Do pořadu ho přihlásila jeho žena, protože si o Karlovi myslí, že umí vařit. On byl zaskočen, posléze potěšen a teď je v radostném i napjatém očekávání, jaké to bude, s kým stráví pět dní a jestli stihne připravit alespoň polévku. Výhru by použil na cestování s manželkou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hádání pro Karla významné osobnosti, která bude vedle v kuchyni a bude to jeho maminka. Hra bude probíhat klasicky, že budou všichni postupně pokládat otázky a Karel bude odpovídat ano, nebo ne. Kdo uhádne, tak dostane od Karla dárek (triko). Až to skončí, tak toto památeční tričko dostanou všichni. Jídla si vybral, protože většinou všem chutnají a patří mezi jeho oblíbená.
Charakter: Je zřejmě po mamince optimista až sangvinik. Myslí si, že je střelec. Miluje přírodu. Je kutil, požitkář a žije teď a tady. Není moc koncepční a nebaví ho plánování. Ke štěstí mu stačí málo.
Zájmy: Dříve závodil s auty – závodil do vrchu a rallye, ale po darování ledviny tento koníček na radu lékařů pověsil na hřebík. Ničeho však nelituje, protože si pět let plnil neskutečný dětský den. Je vášnivý houbař, rád chodí na ryby a baví ho bowling, šipky a kulečník. Má rád cestování se svojí ženou. V zimě jezdí na lyžích. Před časem se ženou doslova ulítli na sledování pořadu Prostřeno! a pořadu Ano, šéfe!.
Vztah k vaření: Od dětství má k vaření kladný vztah. Už ve dvanácti letech ho bavilo připravovat něco dobrého na večeři pro maminku, až přijde z práce. Vaření ho baví. Nikdy nebyl na žádném kurzu. Vaří spíš intuitivně a sbírá recepty od přátel, známých, ale má i recepty po babičce a od maminky.
Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří jeho bramborová kaše, těstoviny carbonara, perkelt s haluškami, pesto a cokoli, v čem je bazalka a skořice.
Nesnáší: Až na výjimky nejí vnitřnosti, tlusté maso, tlačenku, ovar, sulc, škvarky, rebarboru, chobotnici a ostatní hlavonožce. Nikdy by nesnědl tlusté maso.
Motto: V životě se řídí motty: „Není třeba hledat smysl života. Bude mít takový, jaký mu dáme.“ Seneca – a druhé je: „Sex a mír.“ Zima
Očekávání: Těší se na zábavu a pohodu. Rád se setká se zajímavými lidmi a jejich recepty.


Komentáře k pořadu: 171 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Pá. 16.12.2022
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Kdysi to býval nejznámější motorest na trase z Prahy do Německa, nová dálnice se mu ale ob...
dnes 23.55
Prima
Policie v akci
Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a vo...
zítra 01.05
Prima
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
zítra 04.40
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 26. 1. 2023 Svátek má Zora
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz