Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Klára Kotábová (46)
Klára pracovala jako novinářka a redaktorka publicistiky i jako šéfredaktorka. Nyní pracuje jako PR manažerka a dělá jí velkou radost starat se o to, aby o pořadu Prostřeno! věděli všichni vše. Proto přijala i výzvu zúčastnit se tohoto speciálního dílu, aby měla možnost poznat, jak vše probíhá, na vlastní kůži. Jako redaktorka píše rozhovory a další texty, také jí vyšlo pár knih. Je mistrem v přípravě dětských oslav. Také umí vyprávět o zvířatech a nyní chystá něco dalšího. Žije s třemi dcerami a dvěma psy (Atynka, Keks), dále mají doma morče (Melouna), králíka (Bohunku) a kocoura (Belmonda). Docela se doma snesou, i když směs je to někdy značně třaskavá. Nabídku přijala, protože by ráda poznala víc zákulisí pořadu, kterému se pracovně věnuje již dlouho, ale z té druhé strany. Chce poznat emoce, které soutěžící prožívají, a pak o tom napsat. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala na charitu. Soutěžní jídla si vybrala, protože nestihla absolvovat kurz vaření, který jí doporučovaly její dcery. Jako zábavu si pro své hosty připraví návštěvu koní ve stáji v Kosoři a připraví si soutěž v tom, kdo umí nasadit ohlávku.
Charakter: Je pro ni těžké se ohodnotit. Slyšela o sobě, že je bezcharakterní mrcha, ale i že je anděl. Obrázek ať si o ní udělá každý sám. Nikoho přesvědčovat o tom, jaká je, nebude. To už má za sebou.
Zájmy: Jejím velkým koníčkem je její práce. Pracuje a píše a pracuje. Dále ráda čte, je venku u koní. Dříve běhala a nyní chodí na procházky. Rozhodně u ní platí, že neposedí a asi se dá říct, že největším jejím koníčkem je jí život sám.
Vztah k vaření: Při vaření si odpočine. V kuchyni je ráda, považuje ji za srdce domova, které musí navíc vonět. To, že to jídlo pak nakonec nikdo nejí, je věc druhá. Je těžké vařit v rodině, kde se její členové shodnou jen na řízku, palačinkách, případně špagetách s kečupem.
Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří kuře pečené na másle s bramborami a smažený sýr.
Nesnáší: Má ráda vše kromě zkaženého jídla, syrového masa a sushi.
Motto: V životě se řídí mottem: „Musíte udělat to nejlepší s tím, co vám Bůh dal.‘‘ Forrest Gump
Očekávání: Těší se, že se naučí něčemu novému. Ráda pozná ostatní a těší se na vtipné komentáře Vaška Vydry a Janičky Bouškové na svou adresu.


Komentáře k pořadu: 172 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Po. 12.12.2022
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 13.55
Barrandov
Ano, šéfe!
Bratři Humlovi podnikali snad už skoro ve všem a nakonec se rozhodli, že si otevřou restau...
dnes 14.40
Prima
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 14.50
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 6. 2. 2023 Svátek má Vanda
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz