Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Miluše Filipová (44)
Miluše se vyučila jako cukrářka. Pracovala jako provozní v cukrárně, v casinu jako zástupce vedoucí, na importu – exportu ve skladových prostorách – fakturace, vedoucí v casinu. Dále jako realitní makléř, v callcentru na zákaznickém servisu a také jako podnikatelka – provoz kavárny. Nyní podniká a odpočívá. Má dvě úžasné děti – dcera 19 let a syn 23 let z prvního manželství. Její život je nádherný, šťastný, klidný, vyrovnaný a stabilní. Ví, co chce a co si přeje. Žije život teď a tady a dělá, co ji baví a naplňuje. V Prostřeno! účinkovala v roce 2017 a znovu výzvu přijala, protože by to ráda zažila ještě jednou. Pokud by vyhrála, tak by odcestovala za příbuznými do Vancouveru, případně by peníze dala na rekonstrukci verandy. Jako zábavu si připravila losování karty dne, menu poskládala z oblíbených pokrmů.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je úžasná, báječná, dokonalá, klidná, upřímná, komunikativní, vyrovnaná a vyvážená. Je hodná, dobrá, silná, svobodná, nezávislá, harmonická, sebejistá a sebevědomá. Má ráda svůj život.
Zájmy: Mezi její koníčky patří meditace, osobní rozvoj, ráda jezdí na výlety do přírody, cestuje a zajímá se o esoteriku.
Vztah k vaření: K vaření má kladný vztah.
Chutě: Má ráda lehká jídla, saláty, ryby, skvělé těstoviny, rýži, ovoce, zeleninu, sýry a bylinky – zajímá ji moderní kuchyně a zdravé vaření.
Nesnáší: Nejí smažená jídla, omáčky, knedlíky – těžká jídla. Dále nejí uzeniny, bílou mouku, nezdravá jídla, dochucovadla a sladké. Nikdy by nesnědla kopr, jídla z plechovek, bůček a tučné maso.
Motto: V životě se řídí mottem: „Žij každým okamžikem, směj se každý den, miluj každou chvíli.“
Očekávání: Těší se na zábavu, radost a očekává jen to nejlepší.


Komentáře k pořadu: 172 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 8.12.2022
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 14.20
Barrandov
Ano, šéfe!
Bratři Pavol a Tomáš Iglo ze Slovenské koliby v Nízkých Tatrách si věří. Oba třicátníci sj...
dnes 14.40
Prima
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 15.20
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 2. 2. 2023 Svátek má Nela
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz