Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Stanislav Kubín (28)
Stanislav studoval management sportu. Pracoval jako řidič mezinárodní přepravy v dodávce, dále jako číšník, barman a recepční. Nyní pracuje jako provozní restaurace. Žije s manželkou a dcerou Tamarkou (3 roky). Mají hezký a klidný život, který dost ovlivňuje jeho pracovní vytížení. Snaží se ale být rodině neustále na blízku. Ve své ženě má velikou podporu a dodává mu prý denní dávku optimismu. Svou účast bere jako výzvu – podle Stanislava se má zkusit vše. Chce zjistit, že zvládne uvařit pro své hosty „pod tlakem“ kamer v daném čase. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou – své dceři slíbil cestu letadlem k moři. O výhru se samozřejmě porve, ale není to důvod jeho účasti. Rád by ostatní hodnotil poctivě a podle zásluh. Jako zábavu si připraví střílení na střelnici – zábavou se bude začínat. Tato jídla si vybral i přes to, že ví, že není jednoduché zvládnou čtyři chody na grilu. Jde do toho s heslem: „Všechno, nebo nic.“
Charakter: Je klidný extrovert, který má rád lidi kolem sebe. Je přátelský a snaží se zajímat se o své okolí. Umí být vztahovačný a urážlivý a občas i trochu přecitlivělý, ale zkouší na tom pracovat. Do věcí jde po hlavě a snaží se poučit nejen z vlastních chyb.
Zájmy: Nejvíc volného času věnuje Stanislav své rodině. Má rád svoji práci a baví ho hrát FIFA PRO CLUBS.
Vztah k vaření: Vaření má rád a baví ho.
Chutě: Rád připravuje jídla na grilu – maso, zeleninu a sýry. Chtěl by pro své hosty připravit i flambovaný dezert. Moc rád vaří svíčkovou na smetaně a miluje vaření polévek, které jsou připraveny poctivě na másle s dobrým základem. Mezi jeho oblíbená jídla patří Pad Thai s krevetami, segedínský guláš a poctivá jihočeská kulajda.
Nesnáší: Má rád vše – nemá rád zbytky a plýtvání. Jídlo miluje, ale umí být při jeho hodnocení i velmi kritický.
Motto: V životě se řídí mottem: „Život je příliš krátký na nenávist a intriky. Dobré konej, dobré se ti vrátí.“
Očekávání: Rád by si ověřil své kuchařské znalosti a zkušenosti. Rád pozná a ochutná jídla od svých soupeřů. Rád by poznal příjemné lidi a ukázal lidem krásné místo.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 23.6.2022
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 12.55
Barrandov
Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 14.50
Barrandov
Výměna manželek
Hana, grafička na mateřské dovolené, pro kterou děti nejsou středobodem světa a Žaneta, ar...
dnes 15.40
Nova
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 4. 7. 2022 Svátek má Prokop
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz