Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Pavel Zbranek (30)
Pavel vystudoval střední uměleckou průmyslovou školu hudebních nástrojů a nábytku v Hradci Králové. Pracoval jako číšník, montér v zahraničí, svářeč nerezového potrubí a bazénů. Nyní jako OSVČ uměleckého zaměření plete stromy života, a tím si procvičuje zraněnou ruku (měl nehodu na cirkulárce, má za sebou několik operací a necítí prsty na levé ruce). Jeho život se hodně změnil díky úrazu, který se mu stal před téměř třemi lety. Nešťastnou náhodou strčil ruku do cirkulárky a od té doby si prošel podle svého názoru opravdovým peklem – operace, plastiky a dlouhé rehabilitace. Bylo to těžké období, kdy nevěděl, zda bude ruka ještě někdy fungovat a jak dopadnou rehabilitace. Účastnil se i meditací v horách. Dnes může rukou hýbat, ale nemá v ní cit. Díky tomuto období však přehodnotil svůj život a vidí teď některé věci jinak. Dnes se snaží žít naplno a každý den dělá věci, které ho baví a naplňují. Je rád, že může jezdit na kole a dělat běžné věci jako dřív. Každý den dělá to, co ho baví – jezdí na kole, na kterém skáče v dirtparku, co má s bratrem za domem, nebo se prohání na velkém kole po horách. Rád cestuje, chodí ven se psem a baví ho vaření. Do pořadu se nejdřív přihlásil jeho bratr (dvojče), který se nemohl zúčastnit z časových důvodů, a tak to vzal Pavel za něj. Pokud by vyhrál, tak by peníze dal mamince, která ho držela celou dobu finančně a podporovala ho. Jako zábavu si pro své hosty připraví vybarvování keramických misek a pak bude dělat mexickou piňatu. Misky pak vypálí a donese hostům poslední den jako dárek. Proč si vybral toto menu? Mexická jídla má rád a chce se podívat do Mexika.
Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je klidný, vyrovnaný a přátelský.
Zájmy: Jeho velkým koníčkem je skákání na kole BMX, cestování, vaření, poznávání nových lidí a kultur a v poslední době začal jezdit na velkém sjezdovém kole v bike resortech. Plete stromy života do BMF ráfku – to mu pomáhá léčit a rehabilitovat ruku. Zároveň mu to pomáhá s finanční situací – hodně peněz stála jeho léčba a rehabilitace.
Vztah k vaření: Vaření doslova miluje – moc ho to baví.
Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří chilli con carne.
Nesnáší: Nejí játra.
Motto: V životě se řídí motty: „Žijeme jen jednou.“ a „Cesta je cíl.“
Očekávání: Svou účast bere jako výzvu, co dokáže po svém úrazu s rukou a jak se mu vše povede. Dále rád pozná nové lidi a zažije něco nového.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 15.12.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Jak se staví sen - extra
Lucie se zcela nečekaně stala mladou vdovou. Se čtyřmi malými dětmi zůstala sama v bytě, k...
dnes 11.05
Prima
Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich Plán na den: pondě...
dnes 15.50
Prima
Popelka
Čtyři soutěžící se pokusí změnit z popelek v krásné princezny, a to za pouhou hodinu a půl...
dnes 16.30
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 17. 1. 2022 Svátek má Drahoslav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz