Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Monika Sedláčková (21)
Monika vystudovala Obchodní akademii ve Valašském Meziříčí obor veřejnoprávní činnost. Nyní pokračuje dále ve studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde bude studovat obor sociální práce. Monika je studentkou a chodí na různé brigády. Momentálně si přivydělává ve výrobně kávy. Je to mladá svobodná slečna. Žije s matkou a mladší sestrou. Otec žije odděleně, protože jsou rodiče rozvedení. Monika bere život jako hru a užívá si ho. Snaží se žít vždy momentem a neřeší zbytečnosti. Ráda zkouší nové věci a ráda žije netradičním způsobem života. Nelíbí se jí, když je vše nalajnované, a nehodlá žít podle „norem“ společnosti. Podle ní by se měl každý řídit svým instinktem a potřebami. Ráda se baví a nic nehrotí. Nikoho neodsuzuje, protože každý má podle ní právo na to být sám sebou. Nenechává se strhnout „rozumy“ ostatních. Názory okolí si bere k srdci jen od svých blízkých. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda nabírá nové zkušenosti a poznává nové lidi. Také ráda vaří, myslí si, že zkusit se má vše a člověk by neměl mít žádné zábrany. Pokud by vyhrála, tak by odletěla na Ibizu a rozjela to tam. Jako zábavu si pro své hosty připraví zpívání koled s nasazenou maskou koně – hosté to budou muset zpívat „jako kůň“. Vybrala vánoční jídla, která má ráda.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je empatická, tolerantní a trošku živel. Umí být klidná, ale umí se projevit i jiným způsobem – záleží na situaci, ve které se nachází. Sama o sobě by řekla, že je flegmatik a nerada se čímkoli rozhořčuje.
Zájmy: Ráda cestuje a kempuje. Zalíbila si otužování. Baví ji zpěv, tanec a opera. Zajímá se o herectví. Chodí nakupovat v županu a často experimentuje v kuchyni.
Vztah k vaření: K vaření má velmi kladný vztah – v každé kuchyni se cítí jako doma.
Chutě: Má ráda různá jídla – od čínské polévky až po svíčkovou. Velmi oblíbený je párek v rohlíku.
Nesnáší: Nemá ráda koprovou omáčku, játra a dušenou mrkev. Nikdy by nesnědla tatarák.
Motto: V životě se řídí mottem: „Nejde o život, nejde o nic.“
Očekávání: Těší se na nové lidi, nové zkušenosti a možnost předvést své kuchařské dovednosti ostatním lidem. Ráda ukáže své způsoby vaření.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Út. 14.12.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 12.45
Barrandov
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 13.30
Barrandov
Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich
dnes 15.45
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 21. 1. 2022 Svátek má Běla
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz