Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Jana Šindelková (26)
Jana vystudovala gymnázium v Rožnově pod Radhoštěm. Dále ve studiu pokračuje na VETUNI v Brně, kde studuje obor bezpečnost a kvalita potravin. Má v plánu v budoucnu ve studiu dál pokračovat. Žije s přítelem a v bytě jim dělají společnost pes a dva kanárci. Dříve žila s rodiči a mladším bratrem v rodinném domě a pak si vyzkoušela studentské spolubydlení. Potřebovala ke studiu nějakou novou zkušenost, tak se stala pečovatelem o budoucí vodicí psy. Za tu dobu, co žila v Brně, se u ní vystřídali čtyři svěřenci. Do pořadu ji přihlásili její kamarádi, protože si myslí, že umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by peníze nejspíš investovala do bydlení. Jako zábavu si pro své hosty připraví ochutnávku produktů se zavázanýma očima, rozkrajování jablíček a loupání křepelčích vajíček na čas. Tato jídla si vybrala, protože chtěla připravit vánoční slavnostní menu, ale nechtěla dělat klasická jídla, která zná každý. Bude připravovat slavnostní, netradiční a taky trochu zdravé vánoční menu.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je společenská, přátelská, trpělivá a ráda zkouší nové věci.
Zájmy: Mezi její koníčky patří pěstování pokojových rostlin a zvířata. O zvířata se stará i na Chatě Mír, kde bude pro své hosty připravovat vánoční pohoštění.
Vztah k vaření: K vaření má kladný vztah – na studiích to byla nutnost, ale postupem času ji vaření začalo bavit a dnes už si ho užívá.
Chutě: Ráda připravuje boršč, i když je náročný na přípravu, ale výsledek v jejím podání vždy stojí za to. Má ráda houby.
Nesnáší: Nejí zvěřinu a rybí polévku. Nikdy by nesnědla vnitřnosti, zabijačku a králíka.
Motto: V životě se řídí mottem: „Kdo se bojí, nesmí do lesa.“
Očekávání: Těší se na nové zážitky a zkušenosti, které ji čekají. Ráda by si odnesla i nějakou novou inspiraci ve vaření.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Po. 13.12.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich
dnes 15.40
Prima
Policie v akci
Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a vo...
dnes 16.50
Prima
Můžu dál?
Prozkoumejte s námi domovy našich slavných! Aleš Cibulka si nezve známé hosty do divadla, ...
dnes 17.05
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 28. 1. 2022 Svátek má Otýlie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz