Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Vladimír Vlach (59)
Country rádio
Vladimír studoval obor reprodukční grafik, dále Státní konzervatoř v Praze, Centrum nezávislé žurnalistiky (DAMU) obor televizní a rozhlasový moderátor. Pracoval jako moderátor v mnoha rádiích – ČR Radiožurnál, Rádio VOX, ČR Regina, Rádio Beat a Country rádio. Jako moderátor v televizi je známý z pořadů Studio Kontakt (ČT), soutěžní pořad Město pro ti městu (ČT) a losování Sportky a Šťastných 10 (18 let). Nyní je moderátorem Country radia, působí jako executive director v reklamní agentuře Time Vox. Jako copywriter je textařem reklamních spotů v TV a rádiu a věnuje se reklamám a dabingu. S manželkou Lenkou, která je učitelka, má syny Martina a Štěpána. Martin je studentem na Filozofické fakultě UK a Štěpán žije s rodinou a podniká v USA. Účast nebyl Vladimírův nápad, ale přemluvili ho kolegové. Nepředpokládá, že by vyhrál. Pokud by se tak stalo, tak by udělal cokoli, co by pomohlo dobré věci. Jídla pro menu si vybral, protože jsou country. Jako zábavu si pro své hosty připraví jízdu na šlapadle kolem bójky na čas na Orlické přehradě.
Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je nezadržitelný extrovert s prvky melancholika s duší nenapravitelného romantika.
Zájmy: Jeho práce je zároveň i jeho koníčkem. Rád lenoší, věnuje se hudbě aktivně i pasivně a baví ho čtení snad úplně všeho. Bohužel kvůli velké pracovní vytíženosti moc nelenoší, a tím pádem i čtení a hudba v poslední době pokulhávají.
Vztah k vaření: K vaření má pozitivní vztah, neboť láska prochází žaludkem.
Chutě: Ochutná vše, co dostane na talíř. Není v jídle vybíravý.
Nesnáší: Při stolování mu vadí vejce a nemusí být pouze u stolu. Alergii na potraviny nemá. Alergii na politiku a prezidenta by vynechal. Má alergii – intoleranci laktózy – nemůže mléko ani mléčné výrobky.
Motto: V životě se řídí mottem: „Učit se, učit se a učit se. Ale to už někdo někdy řekl.“
Očekávání: Těší se na příjemná setkání s kolegy z jiných rádií, korunovaná celou řadou nových kulinářských zážitků. A kde se s láskou vaří, tak je vždycky moc fajn.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 1.12.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich
zítra 00.30
Prima
Policie v akci
Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a vo...
zítra 01.35
Prima
Na plac!
Šance pro herce z ulice
zítra 01.55
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 18. 1. 2022 Svátek má Vladislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz