Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Michal Kavalčík (36)
Rádio Kiss
Michal vystudoval konzervatoř v Ostravě, kterou zakončil maturitou. Živí se jako herec, moderátor, zpěvák, bavič a posledních jedenáct let také jako Ruda z Ostravy. Aktuálně moderuje na rádiu Kiss a věnuje se herectví. Má dva syny: Alex (17 let) a Dave Martin (3 roky). Proč se přihlásil? Rád by ukázal lidem, že ne vše v kuchyni je vždy pravda. Výhru by věnoval na nějakou dobrou věc – již deset let spolupracuje s nadací KORUNKA LUHAČOVICE, která pomáhá dětem. Jídla pro menu si vybral, aby diváky překvapil. Do poslední chvíle chce všechny napínat, co to nakonec bude. Jako zábavu si připraví hudební představení, do kterého zapojí i své hosty.
Charakter: Sám o sobě s humorem tvrdí, že je nepoučitelný blíženec a nejkrásnější kluk v této zemi.
Zájmy: Ve volném čase ho zajímá hudba, rádio a televize. Jezdí na jet-surfu, baví ho auta na elektřinu a předělávání známých hitů do české verze. Rád tráví čas v přírodě.
Vztah k vaření: K vaření má kladný vztah, ale v kuchyni se vyskytuje opravdu málo. Nejraději vyhledává restaurace, kde si v klidu pochutná na připravených božských pokrmech.
Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří chleba ve vajíčku, míchaná vajíčka a omeleta šunka, sýr s dobrým čerstvým chlebem. Má rád vše kolem Itálie. Miluje italská jídla – těstoviny na všechny způsoby, gnocchi, špagety, pizzu.
Nesnáší: Při stolování mu vadí, pokud mu někdo servíruje vlažné nebo studené jídlo. Dále mu vadí steak, ze kterého se valí tuna krve. Nejí dršťkovou polévku, lečo, játra, ledvinky. Nikdy by nesnědl smažené larvy a vše, co se týče zvířátek, ze kterých se pak vyklube něco jiného – larvy, konipásci, broučci a podobné lahůdky.
Motto: V životě se řídí mottem: „Život je jako vaření. Než si vybereš, co máš rád, zkus trochu od všeho.“
Očekávání: Těší se na televizní ceny za nejzábavnější a nejupřímnější díl všech dob.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Út. 30.11.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Babica vs. Sapík
Když dva dělají jedno, není to vždycky totéž. Stejná sada základních surovin a zcela odliš...
dnes 10.25
Barrandov
Kočka není pes
Návrat za minulými případy Šestá řada cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a K...
dnes 13.55
ČT2
Ano, šéfe!
Na pražském ostrově Štvanice, historicky zasvěceném tenisu, bojuje restaurace Tiebreak o p...
dnes 13.55
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 23. 1. 2022 Svátek má Zdeněk
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz