Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Adéla Tas Marková (39)
Adéla vystudovala umělecko-průmyslovou školu s maturitou, obor kamenosochař. Pracovala v gastronomii, jako malířka, sochařka a nyní i jako umělecká cukrářka. Cukrařině se věnuje 7 let. Prvním impulsem bylo upéct dort pro syna k prvním narozeninám. Nic, co bylo na trhu k mání, jí nechutnalo a ani se jí nelíbilo, a tak vznikl její první dort. Postupem času se přidávaly kamarádky, které měly zájem o dorty pro své děti, a lidé se kupili, až se z toho pro Adélu stalo podnikání na plný úvazek. Nejvíc ji baví experimentovat v příchutích a nejvíc miluje radost lidí, když vidí její dorty. Adéle se stává, že se nevěsta rozbrečí štěstím, když vidí svůj svatební dort, a také vídá dětskou radost při narozeninových oslavách. Adéla bere cukrařinu jako školu na celý život a baví ji stále se učit novým technikám a také učit lidi na cukrářských kurzech, které vede. Adéla má dvě děti – syna Nikolase (8 let) a dceru Elen (4 roky). Nabídku na účast v pořadu přijala, protože už jednou v Prostřeno! účinkovala a je to pro ni velká příležitost, jak se poznat s kolegy z oboru a zažít týden plný zábavy. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na stavbu domu. Jako zábavu by si ráda připravila projížďku po Labi. Menu poskládala z jídel, která má ráda.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je výbušná, přecitlivělá, oddaná a hodná, až se jí to někdy nevyplácí. Neustále něco ztrácí a je chaotická. Duší je bohém.
Zájmy: Ve volném čase se věnuje pole dance, fitness, malování, stavění domu a zahradě. Miluje cestování, výlety s dětmi a čte knihy o rozvoji osobnosti.
Vztah k vaření: Vaření doslova miluje – je to pro ni odpočinek a relax. Adéla je velký gurmán a miluje nové chutě.
Chutě: Má ráda zdravá jídla – maso, ryby a zeleninové přílohy. Miluje všechny druhy masa a zbožňuje grilování venku na zahradě. Nejraději připravuje lehká jídla, jako jsou ryby a mořské plody. Zajímá se o zdravou výživu a fitness.
Nesnáší: Nejí dorty a sladkosti.  Nikdy by nesnědla ústřice – zvedá se jí žaludek z jejich konzistence. Moc nemusí česká klasická a tučná jídla.
Motto: V životě se řídí mottem: ,,Miřte na měsíc. I když jej minete, skončíte mezi hvězdami.‘‘
Očekávání: Očekává nová přátelství, případně novou spolupráci, a ráda si oddychne od stereotypu.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Pá. 26.11.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 04.40
Barrandov
Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 05.40
Barrandov
Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich
dnes 15.40
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 28. 1. 2022 Svátek má Otýlie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz