Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Anna Kašíková (25)
Anna vystudovala gymnázium v Zábřehu. Dále pokračuje ve studiu na Vysokém učení technickém v Brně, kde je na stavební fakultě. Dokončila bakalářské studium a nyní dokončuje magisterské. Pracovala na různých brigádách jako pokladní, v továrně, v rychlém občerstvení nebo jako servírka. Nyní pracuje jako analytik v IT společnosti. Je nezadaná a bezdětná. Pohybuje se v úzkém kruhu přátel a na bytě jí dělá společnost spolubydlící. Anna sleduje pořad Prostřeno! již od začátku a vždy o účasti uvažovala. Nyní usoudila, že je ideální příležitost si zpestřit každodenní stereotyp, a tak se přihlásila. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do cestování nebo na spoření. Určitě by pozvala své přátele na drink na oslavu. Tato jídla si vybrala, protože nejsou tak složitá na přípravu a jednotlivé chody jí chutnají.
Charakter: Podle jejích blízkých je otevřený introvert, spíše melancholik, má raději menší společnost a chvíli jí trvá, než se sžije s větší skupinou lidí. Dále by o sobě řekla, že má pragmatický náhled na život a nemá ráda prvoplánovou romantiku.
Zájmy: Ve volném čase se věnuje běhu, čtení, posilování a hraní počítačových her. Má ráda hudbu a seriály.
Vztah k vaření: Pečení se věnuje odmala. Vždy pomáhala babičce a mamce v kuchyni. Nejvíc ji naučil život na vysoké škole.
Chutě: Jí víceméně vše, co není přehnaně tučné nebo přeslazené. Má ráda rozmanité chutě a krémové a smetanové textury. Když si má vybrat, kam půjde do restaurace, nejčastěji volí vietnamskou, indickou nebo mexickou. Česká jídla jí jen okrajově, a to převážně u babičky, ale nevyhýbá se jim.
Nesnáší: Nejí cvrčky, většinu vnitřností a velké množství hub. Nikdy by nesnědla zvíře, které vykazuje známky života nebo není etické ho v našich zeměpisných šířkách jíst.
Motto: V životě se řídí mottem: „Polož si laťku na zem a pak ji vždycky přeskočíš.“
Očekávání: Těší se na dobrou zábavu, poznání nových sociálních bublin jiných lidí, a zároveň bere účast jako zajímavou zkušenost.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Út. 2.11.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Bratři Pavol a Tomáš Iglo ze Slovenské koliby v Nízkých Tatrách si věří. Oba třicátníci sj...
dnes 15.40
Prima
Popelka
Čtyři soutěžící se pokusí změnit z popelek v krásné princezny, a to za pouhou hodinu a půl...
dnes 16.40
Barrandov
Policie v akci
Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a vo...
dnes 16.50
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 9. 12. 2021 Svátek má Vratislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz