Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Dj Lucca - Lucie Dvořáková (42)
Lucie vystudovala gymnázium, které zakončila maturitou. Dříve pracovala jako recepční v hotelu Holiday Inn Brno, jako asistentka ředitele Skanska Brno a asistentka ředitele Carrefour Brno. Nyní je jejím povoláním tvorba hudby a DJ. S manželem Michalem má dva syny – Michal 10 let a František 8 let. Ve všední den ráno vypraví syny do školy a poté se věnuje své práci nebo jde na trénink ping-pongu, cvičit pilates nebo jógu. Odpoledne vyzvedává děti ze školy a vozí je na různé kroužky. O víkendech pracuje (hraje na akcích), nebo je tráví s rodinou společně. Do pořadu se přihlásila, protože má ráda nové výzvy, chce se zdokonalit ve vaření a ráda pozná nové lidi. Zatím nepřemýšlela, jak by naložila s výhrou, pokud by vyhrála. Jako zábavu si pro své hosty připraví obíhačku v ping-pongu – mají stůl, dá ho ven, pokud bude pěkné počasí – ona si s hosty dá i společně trénink – hraje závodně první ligu. Jídla pro menu si vybrala, protože je v nich hodně zeleniny, hlavní chod je ryba a dezert je výživný a zdravý.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je společenská, ale je ráda i sama. Je přemýšlivá, sobecká, ale má dobré srdce. Je citlivá, pracovitá, ale někdy ráda lenoší. Občas je náladová. Je typický blíženec, který má dvě tváře.
Zájmy: Jejím největším koníčkem je její práce, a to hudba. Má ráda párty, které patří také k její profesi. Nejraději tráví volný čas se svou rodinou.
Vztah k vaření: Vaří ráda a baví ji to.
Chutě: Ráda připravuje saláty, ryby a zdravá jídla. Má ráda ryby, zeleninu a saláty, maso, omáčky a také miluje asijskou kuchyni a sushi.
Nesnáší: Nejí tlačenku, ovar a zabijačkové produkty. Nikdy by nesnědla koleno nebo bůček.
Motto: V životě se řídí mottem: „Změň, co změnit můžeš, a nesnaž se změnit to, co změnit nemůžeš.“
Očekávání: Těší se na zajímavou zkušenost, ráda se naučí nové recepty a pobaví se.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Pá. 29.10.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 04.40
Barrandov
Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 05.40
Barrandov
Malé lásky III
Barbora a její manžel z Ukrajiny začínají po čtyřicítce od nuly. Tamařin přítel nemá odvah...
dnes 09.55
Nova
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 2. 12. 2021 Svátek má Blanka
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz