Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Klára Zatloukalová (16)
Klára je v prvním ročníku na gymnáziu Jakuba Škody v Přerově. Má mladší sestru, se kterou tráví hodně času a věnuje se jí. Dopoledne tráví ve škole a odpoledne se učí, odpočívá nebo jde s maminkou a se sestrou ven. Každý večer bubnuje. Do pořadu se přihlásila sama, protože má ráda výzvy a adrenalin. Ráda se učí novým věcem a chtěla si vyzkoušet něco nového. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala na rodinnou dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz o jídle. Menu poskládala ze svých oblíbených jídel, která snadno zvládá připravit, má je natrénované.
Charakter: Sama si o sobě myslí, že je chytrá a kamarádská. Ráda se učí novým věcem. Je soutěživá a za každou cenu musí mít ve všem pravdu.
Zájmy: Jejím největším koníčkem je hudba. Sedmým rokem hraje na bicí nástroje. Sama se učí na klávesy a občas zpívá. Hudbu má nejraději rockovou a mezi její oblíbence patří Lenny Kravitz nebo skupina Queen. S tatínkem někdy jezdí na koncerty. Volný čas ráda tráví četbou nebo s rodinou.
Vztah k vaření: Vaření ji baví – vaří ráda a ráda zkouší nové chutě.
Chutě: Mezi její oblíbená jídla patří roastbeef s pepřovou omáčkou a bramborovým dauphionoise, který vaří v jedné restauraci. Také má ráda kuře po kanadsku nebo dušené maso se znojemskou omáčkou.
Nesnáší: Nejí rajčata, olivy a červené zelí. Nikdy by nesnědla vnitřnosti (játra jen v podobě knedlíčků a paštiky) nebo hmyz.
Motto: V životě se řídí mottem: „Každý den je šance změnit svůj život.“
Očekávání: Těší se, že bude mít možnost poznat nové lidi a vyzkoušet si, jaké to je vařit v daném čase pro cizí strávníky.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 21.10.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 05.35
Barrandov
Zadluženo
Zadluženo odhaluje problémy lidí, kteří se dostali díky dluhům a exekucím do těžké životní...
dnes 15.40
Barrandov
Ano, šéfe!
Jídelní lístek tady začíná slovy: „Pondělí - sanitární den.“ Restaurace Zámek Havířov je r...
dnes 15.40
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 8. 12. 2021 Svátek má Květoslava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz