Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Valentýna Vavřičková (18)
Valentýna je studentkou dvojjazyčného gymnázia. Brigádně pracuje jako lektorka preventivních programů a doučuje český jazyk. V létě pracuje jako brigádnice v kavárně. Žije s rodiči v Praze a je nejmladší ze tří dětí – má ještě dva bratry. Má velkou rodinu, která pochází ze Šumavy, kde mají chalupu a žijí tam její prarodiče. Za svůj život navštívila hodně zemí, i exotických. Do pořadu se přihlásila sama, protože jejím snem je jednou vystupovat v televizi jako moderátorka televizních zpráv. Chce si vyzkoušet, jaké to je být před televizní kamerou. Ráda by sama sobě dokázala, že v ní něco je. Pokud by vyhrála, tak by peníze rozdělila mezi budoucí studia a cestu do Austrálie. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru na detektivy – hosté budou mít deset minut, aby spárovali fotografie a nápisy na schodech – hostitelka jim bude radit – každý bude mít jednu nápovědu.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je cílevědomá. Je velká perfekcionistka a ráda naslouchá druhým.
Zájmy: Ráda chodí s rodiči na turistické výlety do přírody a také ji moc baví lektorování preventivních programů pro děti základních škol. S rodiči hodně cestují. Mezi její koníčky patří také vaření a pečení.
Vztah k vaření: Vaření patří mezi její koníčky. Vaří s rodiči od dětství a její táta ji často učí nové triky a recepty, které pak zkouší sama.
Chutě: Má ráda lehká jídla, ale jednou za čas si dopřeje i česká jídla. Má ráda mořské plody a šťavnaté steaky. Nepohrdne dobrým salátem, těstovinami nebo krémovou polévkou. Má moc ráda sladké.
Nesnáší: Úplně nemusí vnitřnosti nebo tučné maso. Nikdy by nesnědla ústřice a dršťky.
Motto: V životě se řídí mottem: „Buď takový, jaký jsi, a nepřetvařuj se.“
Očekávání: Celý týden je pro ni výzva, kterou chce zvládnout, jak nejlépe bude moct. V neposlední řadě by ráda poznala nové zvyky a tradice ostatních.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Pá. 1.10.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Kamarádi Filip a Jakub si chtěli otevřít ...
dnes 15.40
Prima
Popelka
Čtyři soutěžící se pokusí změnit z popelek v krásné princezny, a to za pouhé dvě hodiny a ...
dnes 15.50
Barrandov
Policie v akci
To nejlepší z policie v akci. Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy...
dnes 16.50
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 21. 10. 2021 Svátek má Brigita
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz