Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Jakub Krejčíř (16)
Jakub studuje na osmiletém gymnáziu Chodovická na Praze 9. Aktuálně je v šestém ročníku. Žije s rodiči a mladší třináctiletou sestrou v rodinném domě. Se sestrou má výborný vztah. Všechen volný čas, co mají, se snaží trávit společně s rodinou. Do pořadu se přihlásil sám a chtěl by svým soupeřům a divákům představit nové chuťové kombinace. Rád by ukázal, že kvalita má přednost před kvantitou a že není potřeba se přejídat a zaplácávat si žaludek těžkými a tučnými jídly. Rád si vyzkouší práci pod velkým tlakem a rád by také zjistil, jestli je schopný uvařit tak dobře, jako když pod tlakem není. Pokud by vyhrál, tak by peníze uschoval a v budoucnu by je smysluplně investoval. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru hádej, co jsem – budou hádat typické evropské pokrmy. Proč si vybral toto menu? Všechna jídla kromě dezertu pravidelně vaří a velmi mu chutnají.
Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je cílevědomý a vytrvalý. Když s něčím začne, tak to chce vždy dotáhnout do konce. Je velmi pečlivý – někdy možná až moc. Potrpí si na pořádek ve všem, co dělá.
Zájmy: Jeho velkým koníčkem je sport – atletika – závodně se věnuje disciplíně 3000 m. Rád jezdí na silničním kole, pěstuje pokojové květiny a rostliny. Když má chvíli, tak ho baví četba.
Vztah k vaření: Vaření ho moc baví. Líbí se mu, že se nekladou žádné meze a člověk může vytvořit, co se mu líbí a na co má zrovna chuť. Pokud se mu jídlo povede, tak má vždy dobrý pocit, a ještě lepší, pokud má kolem sebe spokojené strávníky. Rád sleduje pořady a videa o vaření, ze kterých si bere inspiraci.
Chutě: Rád připravuje ryby, steaky a nevšední pokrmy, ve kterých často používá zejména zeleninu. Rád zkouší kombinovat zeleninu a nevšední ingredience. Má rád v podstatě vše – od klasického bílého jogurtu až po výborné pokrmy z restaurací. Snaží se jíst zdravě a rozmanitě. Má moc rád nakládané okurky a každý den si jich několik dopřává. Mezi jeho oblíbená jídla patří Pho Bo, sushi, ale i středomořská jídla nebo lasagne. Z české kuchyně mu chutná koprová omáčka s vajíčkem a bramborem.
Nesnáší: Při společném jídle mu vadí, pokud se někdo neumí u stolu chovat a hltá, kouká do telefonu a mlaská. Také mu vadí, pokud si někdo stěžuje, že mu něco nechutná a že to nejí.
Motto: V životě se řídí mottem: „K úspěšnému životu vede dlouhá a trnitá cesta plná těžké práce. Když ji však člověk podstoupí a vydrží ji, bude spokojen až do konce svého života.“
Očekávání: Těší se na nové přátele, nová jídla a chutě. Chce si vyzkoušet, jaké to je vystupovat před televizní kamerou.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 29.9.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Kamarádi Filip a Jakub si chtěli otevřít ...
dnes 15.40
Prima
Popelka
Čtyři soutěžící se pokusí změnit z popelek v krásné princezny, a to za pouhé dvě hodiny a ...
dnes 15.50
Barrandov
Policie v akci
To nejlepší z policie v akci. Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy...
dnes 16.50
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 21. 10. 2021 Svátek má Brigita
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz