Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Ella Zimmermannová (18)
Ella je v maturitním ročníku a za pár měsíců už snad bude mít za sebou maturitu. Ráda by šla pak dál studovat logopedii nebo speciální pedagogiku na vysokou školu. Pracuje brigádně jako servírka v restauraci a chvíli pracovala jako chůva. Něco přes půl roku bydlí s kamarádkou v Praze. Předtím bydlela v Rakovníku u rodičů a zde bude také vařit. Do Rakovníka jezdí na víkendy, protože zde má rodinu a přátele. Má sestru, která má syna, a Ella je s nimi moc ráda. Do pořadu se přihlásila sama, protože si to chtěla zkusit. Dlouho přemlouvala mámu, aby do toho šla, ale nakonec se toho ujala sama Ella. V karanténě začala dost vařit a myslí si, že se hodně zlepšila. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na vybavení nového bytu nebo na cestu do Španělska, kam by chtěla jet jako au-pair. Jídla do menu si vybrala, protože jsou zdravá, a zároveň moc dobrá. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování chlorovým bělidlem na plátěné tašky.
Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je přátelská, společenská a komunikativní. Myslí si, že vyjde s každým. Nemá ráda arogantní lidi a lži. Někdy dokáže být vznětlivá a poté jedná v afektu, ale snaží se s tím pracovat. Někdy je nemotorná.
Zájmy: Snaží se trávit volný čas s kamarády a obklopuje se lidmi, kteří ji posouvají dál a rozumí si s nimi. Dlouho se věnuje studiu zpěvu na ZUŠ a je to její největší koníček. Snaží se zajímat o zdravý životní styl a zdravou stravu. Zajímá ji psychologie a duševní rozvoj. Když má čas, tak si zacvičí jógu nebo medituje. Poslední dobou se zajímá o esoteriku. Ráda chodí na procházky a podniká různé výlety.
Vztah k vaření: Odmala se inspirovala u své mámy v kuchyni a vařila s ní. Už ve dvanácti letech si připravovala jídlo sama, protože byla vegetariánka. Vaření miluje a jí raději doma než v restauraci. Chce mít přehled o tom, co jí. Nejvíc ji baví připravovat snídaně.
Chutě: Má ráda indická jídla, ale není v jejich přípravě tak zkušená. Nejčastěji jí rýži s různými přílohami. Má ráda sushi.
Nesnáší: Moc nemusí červené maso, nikdy by nesnědla vnitřnosti (jazyk, játra atd.).
Motto: V životě se řídí mottem: „Láska hory přenáší.“
Očekávání: Ella je velká trémistka a doufá, že se naučí se svým stresem a strachem pracovat. Ráda ochutná nová jídla a naučí se nové recepty.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Po. 27.9.2021
Čas
17.50 - 18.52
Délka
62 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Love Island (28)
Love Island - reality show, která tady ještě nebyla! Luxusní vila na pohádkových Kanárskýc...
dnes 13.50
Nova
Ano, šéfe!
Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Kamarádi Filip a Jakub si chtěli otevřít ...
dnes 15.40
Prima
Popelka
Čtyři soutěžící se pokusí změnit z popelek v krásné princezny, a to za pouhé dvě hodiny a ...
dnes 15.50
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 21. 10. 2021 Svátek má Brigita
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz