Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Karel Nykl (25)
Karel vystudoval gymnázium v Uničově a pracuje jako prodejce ojetých vozů. Práce ho baví, bydlí v pěkném bytě 3+kk. Je svobodný a žije sám. Jeho poslední vztah skončil asi před čtyřmi lety. Od té doby neměl žádnou vážnější známost. Rád by potkal holku, která bude mít i své koníčky a nebude ho omezovat a vyčítat mu práci nebo kamarády. Líbí se mu dívky, které vypadají jako modelky a mají hezkou postavu. Do soutěže Karla přihlásili kamarádi, protože si myslí, že by to mohla být zábava. Sice vědí, že Karel moc nevaří, ale přáli by mu, aby se předvedl a třeba se i s někým seznámil.
Charakter: Prý typický moravský kluk z vesnice, který žije aktuálně v menším městě. Je pro každou legraci, upřímný a ctižádostivý.
Zájmy: Sport – rád jezdí na kole, bruslích a věnuje se zimním a vodním sportům. Jezdí automobilové závody a líbí se mu veterány.
Vztah k vaření: S vařením nemá velké zkušenosti, soutěžní menu s ním naplánuje babička. Sám si nejčastěji připravuje vajíčka, párky a čaj.
Chutě: Není v jídle vybíravý, chutná mu skoro vše, nemá jen jedno oblíbené jídlo.
Nesnáší: Jídla, která neviděla přírodu ani z vlaku. Nikdy by nesnědl syrové vejce. Při společném stolování mu vadí mlaskání.
Motto: V životě se neřídí žádným mottem, ale svým rozumem.
Očekávání: Týden by si chtěl užít a chtěl by si dokázat, že zvládne něco uvařit.
Historka z vaření: Na horách s kamarády si uspořádali soukromé Prostřeno! Každý den po lyžování vařil jeden z nich. Ze dne, kdy vařil Karel, měli kamarádi strach, ale se Karel doma dostatečně připravil, a nakonec toto soukromé Prostřeno vyhrál. To kamarády inspirovalo, aby ho přihlásili doopravdy.


Komentáře k pořadu: 170 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 9.10.2019
Čas
17.50 - 18.55
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 13.10
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Jak se staví sen
Úžasné přestavby vašich domovů pod taktovkou prvotřídních designérů. Chcete proměnu? Tak z...
dnes 13.40
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Na plac!
Šance pro herce z ulice
zítra 03.45
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 12. 7. 2020 Svátek má Bořek
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz