Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

56% 889 hlasů
film / thriller, akční, USA, , 99 min., od 15 let
Under Siege 2: Dark Territory
DVD od 25.5.1998 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize pá. 19.8. Paramount Channel (pl) 22.20
Paramount Channel (pl) 22.20
Ukázka
01:41Americký akční film, ve kterém se nejsmrtonosnější kuchař světa utká s teroristy, kteří unesli vlak a chystají se zničit půlku světa.
Vysloužilý námořník Casey Ryback se vrací - tentokrát však není na palubě vejenské lodi, ale ve vlaku, který unese psychicky narušený génius. Ten se chce zmocnit satelitního systému řízení zbraní, který sestrojil pro vládu. Jen mistr bojových umění Ryback může situaci zachránit...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Steven Seagal se vrátil do své role Caseye Rybacka, jemuž osud dopřál vyjet si vlakem se svoji neteří Sarah. Jenomže to by nebylo, aby se tu neobjevili také teroristé ovládající tajný válečný satelit. A tak tu kromě Rybacka máme také i celý ambsábl z Pentagonu. Další akční snímek ze série ´Sám proti všem´ i když zde opět v uvozovkách. Rybackovi s vůlí sobě vlastní pomáhá ukecaný, ale vcelku schopný vlakový poslíček. Film je povedený i když na svou dobu vzniku už tématicky omšelý. Veškeré dějové předvídatelnosti se tvůrcům nepodařilo zbavit a tak při sledování Rybackovo počínání lze takřka uzavírat sázky co následně udělá a co ne. Jinak Steven Seagal stále ještě ve své nejlepší formě.  
Všechny komentáře k filmu 19+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Přepadení 2: Temné území

obrazek
Mistr bojových umění, bývalý příslušník speciálních jednotek a skvělý kuchař Casey Ryback, jenž před časem zlikvidoval teroristy, kteří obsadili americkou válečnou loď a zabránil odpálení několika jaderných hlavic, je nyní majitelem malé denverské restaurace. Na nádraží se setká se svou mladou neteří Sarah, o kterou se musí postarat po tragické smrti jejích rodičů. V poněkud napjaté náladě nastoupí do luxusního vlaku Grand Continental, jedoucího z Denveru do Los Angeles. Právě tento vlak však krátce po odjezdu z Denveru přepadne perfektně připravené a vyzbrojené komando zabijáků vedených geniálním vynálezcem Travisem Danem.
obrazek
Zabijí strojvůdce i další personál, cestující vezmou jako rukojmí a zřídí si ve vlaku řídící centrum, s jehož pomocí se zmocní smrtonosné satelitní zbraně, kterou kdysi Dane sám vymyslel. Chce se pomstít svým nadřízeným, kteří ho odepsali a vyhodili a pro zákazníka, který je ochoten zaplatit miliardu dolarů, zničit hlavní město USA, Washington. Protože se vlak pohybuje, nedokáže armáda únosce zaměřit a tak je opět jedinou šancí pro miliony lidí kuchař Casey Ryback, kterému se podařilo uniknout ze spárů teroristů. Ten pochopitelně neváhá a když zjistí, co je ve hře a s jakými se hraje kartami, pustí se s rozpačitou pomocí černého kuchaře Bobbyho neohroženě do boje.
obrazek
Postupně likviduje jednoho teroristu za druhým a podaří se mu dokonce získat i CD s programem ovládajícím zbraň ve vesmíru. Jenže pak se štěstí začne obracet. Přijde o CD a dokonce je během rvačky vyhozen z vlaku. Odpočítávání začalo a Ryback ma poslední šanci, jak zabránit krveprolití nevinných.


Podobné filmy

Odvrácená tvář Paříže
Záhada v Eiffelově věži Během světové výstavy v roce 1889 byli zabiti tři inženýři, kteří...
dnes 11.55
Prima
Bohové Egypta
(Gods of Egypt) Trůn egyptského vládce obsadil nemilosrdný bůh temnoty Set. Kdysi mírumilo...
dnes 12.35
Nova Cinema
Bojovný muž z Kentucky
(The Fighting Kentuckian) Byl zocelený žárem bitev, ale podlehl až jiskrám v očích krásné ...
dnes 13.20
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 24.6.2022
Čas
01.35 - 04.15
Délka
160 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 13. 8. 2022 Svátek má Alena
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz