Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Lucie a Milan, Karolína a Ondra – do studia je přivedlo nejen velké přání, ale hlavně láska a empatie. Uvádí E. Janečková. Režie: M. Dvořáček


Dlouhý popis
Lucie a Milan, Karolína a Ondra - do studia je přivedlo nejen velké přání, ale hlavně láska a empatie. Uvádí E. Janečková. Režie M. Dvořáček (Premiéra)
Milan vyrůstal jako jedináček, a přestože věděl, že se rodičům nenarodil, netrápil se tím. Celý život mu ale bylo líto, že nezná své sourozence, a přitom by jich měl mít několik. Pokoušel se je v různých etapách života hledat, nebo o nich alespoň něco zjistit, ale vždycky zůstal ve slepé uličce. Pomalu se smířil s tím, že to tak zůstane, ale před nedávnem starou záležitost otevřely jeho dospělé děti. Otázka otcova původu se v jejich rodině řeší už mnoho let a Milanovy děti dobře vědí, jak moc je pro jejich otce toto téma důležité. Pro ně koneckonců také. A tak se rozhodli požádat Poštu pro tebe, aby jim pomohla najít stopy otcovy minulosti, jeho pokrevní přízně. Nakonec se celé akce chopila empatická a akční dcera Lucie.
Šestnáctiletý Ondra byl jako malý zařazen do škatulky nezvladatelného dítěte, v pozadí problému byla vývojová emoční porucha. Hrozilo, že ho nepřijme žádné předškolní zařízení. Jeho mamince Karolíně to dělalo velké starosti, ale tušila, že Ondra potřebuje jen více času, osobní angažovanosti a pozornosti. Že zkrátka potřebuje více šancí. Ty nakonec dostal. Z malého kloučka je dnes dorostenec, který má své profesní sny a plány. S maminkou Karolínou společně přišli do studia, aby vypověděli svůj příběh.


Komentáře k pořadu: 158 přečíst / napišStanice
ČT1
Datum
Ne. 9.5.2021
Čas
17.25 - 18.25
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

INSTINKTY Jaromíra Soukupa
Důvěrné a často překvapující odhalení hvězd a osobností v originální diskuzi moderované Ja...
dnes 20.15
Barrandov
Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
zítra 00.25
Barrandov
Banánové rybičky
Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak využít přání" (2004). Spoluúčin...
zítra 02.00
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 19. 6. 2021 Svátek má Leoš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz