Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

45%
film / drama, hudební, romantický, USA, , 91 min.
Here and Now

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:3624 hodin ze života newyorské džezové zpěvačky Vivienne, která se právě dozvěděla osudovou diagnózu a zjišťuje, že není nikdo, komu by se svěřila.
Zpěvačce v New Yorku oznámí pochmurnou diagnózu, což ovlivní její nejbližší život, práci a sny. Večer před velkým vstoupením v ikonickém jazz klubu v New Yorku dostane zpěvačka Vivienne Caralová šokující zprávu od doktora. Její život se obrátí vzhůru nohama. Kromě problémů u generálek se svou hudební skupinou se začne vyhýbat nejen manažerovi, ale i své rodině. Po čase se však rozhodne svěřit svému bývalému manželovi i dceři a oba se stanou její velkou oporou. Útěchu nachází také v ulicích New Yorku. Ve vzpomínkách se vrací do minulosti a přemýšlí nad budoucností.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Poslední turné

Jazzová zpěvačka Vivienne se dozvídá od své lékařky, že má velmi agresívní mozkový nádor, glioblastom, a že okamžitá operace a léčba jí může zajistit maximálně čtrnáct měsíců života. Šokovaná Vivienne odchází z nemocnice a bezcílně se potuluje ulicemi New Yorku. Nesčetněkrát jí volá její francouzská matka, která ji přišla navštívit a čeká na ni v jejím bytě, její manažer Ben jí připomíná, že má zkoušku. Vivienne dorazí do studia, po zkoušce dává interview mladé novinářce, ale odpovídá mechanicky a bez zájmu. Pak se ztratí někam do prázdné místnosti s mladým bubeníkem kapely Jordanem, svým milencem, a mají vášnivý sex. Pak se opět vydá bloumat do ulic, koupí si drahé šaty, které následně zapomene v taxíku po hádce s řidičem, Arabem Samim. Vrací se domů, kde na ni čeká matka, plná výčitek a vlastních starostí s italským milencem, který jí nebere telefon. Vivienne se s ní pohádá, pak se usmíří, uvědomí si, že v taxíku nechala šaty a shání řidiče. Sami jí šaty doveze, ale odmítne ji naložit, protože má vzrušený soukromý hovor. Vivienne jede neohlášena navštívit svého bývalého manžela Nicka, který má v péči jejich šestnáctiletou dceru Lucii. Zřejmě by se mu chtěla svěřit, ale nedojde na to.


Podobné filmy

Neodolatelný
(Irresistible) Kandidáta na starostu v malém městě se ujme zkušený expert na politickou pr...
dnes 10.10
Nova Cinema
Malé ženy
(Little Women) Čtyři sestry Marchovy - Jo, Meg, Amy a Beth žijí se svou matkou Marmee v Ma...
dnes 12.10
Nova Cinema
Tělo mého nepřítele
Jean-Paul Belmondo přichází z vězení, tíží ho vzpomínky a ovládá touha po pomstě. Francouz...
dnes 20.00
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Po. 29.4.2024
Čas
05.25 - 07.10
Délka
105 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 24. 5. 2024 Svátek má Jana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz