Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

52% 949 hlasů
film / komedie, krimi, USA, , 88 min., od 10 let
Police Academy 4: Citizens on Patrol
DVD od 16.6.2004 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:20Jsou zpátky, aby se způsobem sobě vlastním pustili do dalšího zdánlivě neřešitelného úkolu.
Velitel Lassard přišel s novým nápadem. Jedinou cestou, jak se vypořádat s pouliční zločinností, je angažovat prostého občana. Jenže výcvik dobrovolníků chce někdo sabotovat...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Bohužel opravdu velký propad který je jen předzvestí uplné katastrofy při Moskevské misi. Scénář je prostě hovadina a nezachrání to ani to že je to furt to samé nebo že Mahoney je úřadující postavou. Kouzlo původních třech dílů zmizelo. Pouze tradičně dobrý hudební podklad je jedinou jistotou že toto je opravdu pokračování Policejní akademie, ale stěží uvěřit.
Všechny komentáře k filmu 23+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Policejní akademie 4: Občanská patrola

<>Obrázek nenalezen<>Kdo je zpátky? Přece hlavička Mahoney, mohutný Hightower, střelec Tackleberry, bláznivý Zed, imitátor Jones, dračice Callahanová, nesmělá Hooksová i další jejich ztřeštění kolegové, hrdinové úspěšné série amerických policajtských komedií. Jsou tu, aby předvedli další kašpařiny v boji proti zločinu. Tentokrát se hrdinové musí postavit další výzvě, před kterou je postaví jejich velitel Lassard. Tou výzvou je program nazvaný C.O.P. čili Citizens on Patrol, česky Občané na hlídce, který se má stát zlatým hřebem Lassardovy kariéry, předtím než policista tělem i duší odejde do důchodu. <>Obrázek nenalezen<> Myšlenka celé akce je prostá: Jedinou cestou, jak se lze vypořádat s pouliční zločinností, je angažovat prostého občana. Lassard se tedy rozhodl přivést vybrané dobrovolníky na policejní akademii, kde by se cvičili v technikách sebeobrany a boji proti zločinu po boku uniformovaných policistů. Skupina vybraná k výcviku je samozřejmě víc než jen různorodá. Nachází se v ní lidé snad každého věku, každé etnické skupiny a barvy kůže, schopní snad všeho bláznivého. I tentokrát má však Lassard proti sobě a jeho občanské "domobrany" zarputilého nepřítele. Je jím starý známý poručík Harris (dusil nováčky na akademii již v prvním díle) se svým nohsledem a lichometníkem Proctorem (který se poprvé objevil ve druhém díle). <>Obrázek nenalezen<> A tak zatímco Lassard odjíždí, aby se zúčastnil výročního mezinárodní sjezdu policejních náčelníků, převezme Harris velení nad akademií a zcela záměrně a cílevědomě začne Lassardův projekt sabotovat. Podle Harrisových instrukcí a příkazů jsou nadšení obránci spravedlnosti cvičeni směrem, který vede ke katastrofálním a také řádně komickým výsledkům. Harris spokojeně doufá, že Lassardův program skončí krachem. Jenže v příhodné chvíli naši hrdinové a jejich civilní cvičenci dokáží, co v nich je, a předvedou Harrisovi, a nejen jemu, jak dokáží využít svých nově nabytých zkušeností.


O filmu

<>Obrázek nenalezen<> Bláznivá komedie vznikla v roce 1987 a podle scénáře Gene Quintana ji natočil režisér Jim Drake, který se snažil využít všech osvědčených prostředků, aby se jeho díl vyrovnal těm předchozím. Což po zdařilé trojce nebyl úkol zrovna snadný.

Podobné filmy

Tornádo
Na tu kytaru už ani nesáhneš! Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1975). Hrají: J. Hrzán,...
dnes 11.05
ČT1
Policajt ze školky
(Kindergarten Cop) Tvrdý policajt Arnold Schwarzenegger se ocitne ve zcela nečekané situac...
dnes 12.00
Nova Cinema
Jen se spolehni
Komedie o tom, že kdo jinému jámu kopá... (1983). Hrají: V. Helšus, J. Kodet, od jehož nar...
dnes 14.01
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
So. 24.7.2021
Čas
11.05 - 12.45
Délka
100 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 7. 12. 2022 Svátek má Ambrož
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz