Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

44%
film / komedie, akční, krimi, rodinný, USA, , 94 min., od 12 let
Paul Blart: Mall Cop 2
DVD od 7.10.2015 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:27Když je natvrdlý securiťák Paul Blart na dovolené v Las Vegas, omylem se postaví do cesty zločincům, kteří chtějí z hotelu ukrást cennou sbírku umění.
Dlouhých šest let se v samoobsluhách staral o naše bezpečí a nyní se Paul Blart konečně dočkal zasloužené dovolené. Proto se se svou dospívající dcerou vydává do Vegas, aby si s ní užil zábavu dřív, než se ona sama vydá studovat na vysokou. Zločin si ale dovolenou nevybírá. A když povinnost volá, Blart je vždy připraven.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Oproti prvnímu dílu tady máme úplně jiný, protikladný film.Zatím co první díl byl svižný a vtipný,tak pokračování je trapné a nudné.Tento snímek se vyloženě veze na úkor svého předchůdce a spoléhá jen na titulní název.Jediné plus je hlavní představitel ,který na lepší výsledek sám nepostačí.
ŠPATNÉ !!!
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Policajt ze sámošky 2

Po událostech v nákupním centru West Orange Pavilion se Paul Blart zotavuje z několika neštěstí. Jeho žena Amy se s ním rozvedla šest dní po svatbě a o dva roky později jeho matku Margaret zabil mlékařský vůz. Paul je ale hrdý na to, že hlídá nákupní středisko. Jednoho dne dostane pozvánku na sjezd bezpečnostních pracovníků do Las Vegas a začne věřit, že ho konečně potkalo štěstí. Jeho dcera Maya zjistí, že byla přijata na kalifornskou univerzitu, a plánuje se přestěhovat přes celou zemi do Los Angeles. Otcovi se ale zatím nesvěří. Po příjezdu do Vegas se Paul a jeho dcera setkají s generální manažerkou hotelu Wynn Las Vegas, hezkou mladou ženou Divinou Martinez, která se do Paula okamžitě zamiluje. Ten ale ví, že chodí s šéfem bezpečnosti hotelu Eduardem Furtillem. Mezitím se Maya zamiluje do hotelového poslíčka Lanea. Donna Ericone, jedna z členů kongresu, si je vědoma Paulových hrdinských činů při incidentu ve West Orange Pavilion Mall a věří, že Paul bude hlavním řečníkem na této akci. Paul však zjistí, že projev je svěřen jinému bezpečákovi, Nicku Panerovi. Zločinec Vincent Sofel a gang jeho kompliců převlečených za zaměstnance hotelu tajně plánují uprostřed sjezdu ukrást neocenitelná umělecká díla z hotelu a nahradit je replikami. Ukradené předměty pak chtějí prodat v aukci. Paul je přehnaně ochranitelský vůči Maye, protože zjistil, že flirtuje s Lanem. Začal ji špehovat. Eduard ho zesměšňuje pro nedostatek profesionality, když Paul tvrdí, že se jeho dcera ztratila, ale je zatím v hotelové restauraci s Laneem. V následné hádce s otcem se Maya rozzlobí a sdělí mu, že nastoupí na prestižní univerzitu. A to navzdory Paulovu přání, aby studovala na běžné univerzitě v jejich městě. Na sjezdu si Paul, Donna a tři další členové ochranky prohlédnou vystavené bezpečnostní vybavení, které však nemůže přivodit smrtelná zranění. Paul nachází opilého Nicka, jak obtěžuje ženu v baru. Všem je jasné, že projev na kongresu Nick nezvládne, což dává Paulovi šanci, aby se ho ujal sám.


Podobné filmy

Kokain
(Blow) Psal se začátek šedesátých let a Johnny Depp žil v obyčejné americké rodině. Jeho o...
dnes 22.40
Nova Cinema
Ava: Bez soucitu
(Ava) Ava je nájemná vražedkyně, která pracuje pro organizaci Black Ops, cestuje po celém ...
zítra 01.10
Nova Cinema
Loganovi parťáci
(Logan Lucky) V ospalém městečku v Západní Virginii žije rodina Loganů, která je v širokém...
zítra 05.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 1.3.2024
Čas
10.00 - 11.50
Délka
110 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 28. 5. 2024 Svátek má Vilém
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz