Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

44%
film / komedie, akční, krimi, rodinný, USA, , 94 min., od 12 let
Paul Blart: Mall Cop 2
DVD od 7.10.2015 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:27Když je natvrdlý securiťák Paul Blart na dovolené v Las Vegas, omylem se postaví do cesty zločincům, kteří chtějí z hotelu ukrást cennou sbírku umění.
Dlouhých šest let se v samoobsluhách staral o naše bezpečí a nyní se Paul Blart konečně dočkal zasloužené dovolené. Proto se se svou dospívající dcerou vydává do Vegas, aby si s ní užil zábavu dřív, než se ona sama vydá studovat na vysokou. Zločin si ale dovolenou nevybírá. A když povinnost volá, Blart je vždy připraven.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Oproti prvnímu dílu tady máme úplně jiný, protikladný film.Zatím co první díl byl svižný a vtipný,tak pokračování je trapné a nudné.Tento snímek se vyloženě veze na úkor svého předchůdce a spoléhá jen na titulní název.Jediné plus je hlavní představitel ,který na lepší výsledek sám nepostačí.
ŠPATNÉ !!!
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Policajt ze sámošky 2

Po událostech v nákupním centru West Orange Pavilion se Paul Blart zotavuje z několika neštěstí. Jeho žena Amy se s ním rozvedla šest dní po svatbě a o dva roky později jeho matku Margaret zabil mlékařský vůz. Paul je ale hrdý na to, že hlídá nákupní středisko. Jednoho dne dostane pozvánku na sjezd bezpečnostních pracovníků do Las Vegas a začne věřit, že ho konečně potkalo štěstí. Jeho dcera Maya zjistí, že byla přijata na kalifornskou univerzitu, a plánuje se přestěhovat přes celou zemi do Los Angeles. Otcovi se ale zatím nesvěří. Po příjezdu do Vegas se Paul a jeho dcera setkají s generální manažerkou hotelu Wynn Las Vegas, hezkou mladou ženou Divinou Martinez, která se do Paula okamžitě zamiluje. Ten ale ví, že chodí s šéfem bezpečnosti hotelu Eduardem Furtillem. Mezitím se Maya zamiluje do hotelového poslíčka Lanea. Donna Ericone, jedna z členů kongresu, si je vědoma Paulových hrdinských činů při incidentu ve West Orange Pavilion Mall a věří, že Paul bude hlavním řečníkem na této akci. Paul však zjistí, že projev je svěřen jinému bezpečákovi, Nicku Panerovi. Zločinec Vincent Sofel a gang jeho kompliců převlečených za zaměstnance hotelu tajně plánují uprostřed sjezdu ukrást neocenitelná umělecká díla z hotelu a nahradit je replikami. Ukradené předměty pak chtějí prodat v aukci. Paul je přehnaně ochranitelský vůči Maye, protože zjistil, že flirtuje s Lanem. Začal ji špehovat. Eduard ho zesměšňuje pro nedostatek profesionality, když Paul tvrdí, že se jeho dcera ztratila, ale je zatím v hotelové restauraci s Laneem. V následné hádce s otcem se Maya rozzlobí a sdělí mu, že nastoupí na prestižní univerzitu. A to navzdory Paulovu přání, aby studovala na běžné univerzitě v jejich městě. Na sjezdu si Paul, Donna a tři další členové ochranky prohlédnou vystavené bezpečnostní vybavení, které však nemůže přivodit smrtelná zranění. Paul nachází opilého Nicka, jak obtěžuje ženu v baru. Všem je jasné, že projev na kongresu Nick nezvládne, což dává Paulovi šanci, aby se ho ujal sám.


Podobné filmy

Případ mrtvého nebožtíka
Major Prubner má těžký úkol - musí za necelý týden odhalit vraha vyděračky Starablažkové. ...
dnes 10.35
Nova Cinema
Alvin a Chipmunkové 3
(Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked) Dave, Chipmunkové Alvin, Simon, Theodore a Chipettk...
dnes 11.20
Nova
Hook
Právník Robin Williams byl kdysi Petrem Panem a teď se musí znovu naučit létat. Jeho děti ...
dnes 12.35
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Čt. 29.2.2024
Čas
18.10 - 20.00
Délka
110 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 18. 5. 2024 Svátek má Nataša
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz