Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Docusoap

„Pěstounství je jako tetování, nikdy nezůstaneš u jednoho“ tvrdí pěstounka Magda Zemanová, která má vlastní recept na to, jak přijmout děti, jejichž psychologický stav se nikdy nezlepší. V novém díle dokumentárního cyklu s ní natáčela režisérka I. Pauerová Miloševič


Dlouhý popis
Druhá série úspěšného cyklu o pěstounských rodinách opět navštíví všechny kouty republiky. Po vlně zájmu o pěstounskou péči se do projektu totiž už podruhé zapojily nejen všechny kraje ale i Ministerstvo práce a sociálních věcí. Čtrnáct rodin druhé řady je neuvěřitelně inspirativních a zvládne snad každou rodičovskou nálož, která se vůbec může objevit. Autorský tým Šimečková-Třešňák a režisérský čtyřlístek Linda Kallistová Jablonská, Ivana Pauerová Miloševič, Adam Oľha a Martin Páv spolu s renomovanými psychology, terapeuty a dalšími odborníky na pěstounství, rodičovství a život jako takový, ukážou, jak zvládnout každý problém a najít cestu i z toho nejtemnějšího lesa. Režisérka Ivana Pauerová Miloševič se tentokrát vydala do hor. Horská smečka, jak si sama rodina Zemanova říká, si na samotě s vlastní sjezdovkou umí užívat života. Není toho ale moc, pokud se kromě lyžování v zimě a plavání v létě, doma s dítětem taky učíte? Jak se z toho nepomátnout a zachovat si kus sebe? A co když jedno z dětí do lesů občas rádo uteče? Jak tohle všechno zvládat a zároveň v sobě najít motivaci vzít si další pěstounské přírůstky? Pro všechny zájemce o pěstounství jsme připravili infolinku 770 169 155 a taky webový rozcestník na www.ceskatelevize.cz/plnehnizdo. Rádi bychom tak přispěli k náboru pěstounů, kterých je v České republice pořád kritický nedostatek.
"Pěstounství je jako tetování, nikdy nezůstaneš u jednoho" tvrdí pěstounka Magda Zemanová, která má vlastní recept na to, jak přijmout děti, jejichž psychologický stav se nikdy nezlepší. V novém díle dokumentárního cyklu s ní natáčela režisérka I. Pauerová Miloševič (Premiéra)


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
St. 10.4.2024
Čas
16.45 - 17.15
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, repríza, HD

Podobne televizni porady

Žiješ jenom 2x (5/16)
Rázovitá paní Anna V tomto dílu se představila paní Anna – rázovitá dáma s kladným vztahe...
zítra 01.50
ČT2
Odpad společnosti?
Sexuální delikventi jsou na nejnižším stupni žebříčku dokonce i mezi odsouzenými ve věznic...
zítra 03.35
ČT2
Vše, co zůstává k vidění
(All That Remains To Be Seen) Příběh téměř slepé matky malého šestiletého kluka, která má ...
zítra 14.10
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 21. 5. 2024 Svátek má Monika
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz