Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

64% 1300 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, krimi, USA, , 97 min., od 12 let
The Losers
DVD od 17.11.2010 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:25Všichni ostatní by už nepřežili.
"The Losers" je příběh plný akce a napětí, zrady a pomsty, který vypráví o členech elitní speciální jednotky, která je vyslána na misi do bolivijské džungle. Ale skupina, kterou tvoří Jensen, Roque, Pooch a Cougar, brzy zjistí, že se stali obětí zrady a jsou nastrčení úmyslně na smrtelnou misi a že vše zinscenoval silný nepřítel známý pouze jako Max. Využijí toho, že jsou už pokládaní za mrtvé, a vymyslí svůj vlastní riskantní plán, jak očistit svá jména a dostat Maxe. Připojí se k nim Aisha, nádherná agentka, která má na všem i svůj osobní zájem. Skupina se musí ubránit rozbrojům mezi sebou a udržet si náskok před krutým Maxem, který chce začít novou světovou válku s pomocí nových technologií, a to jen pro svůj vlastní prospěch. The Losers, skupina, která už byla dávno odepsaná, se musí snažit zneškodnit Maxe a zachránit svět, podaří se jim to?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu O pár rokov mladší Expendables. Aj tak by sa dal tento snímok charakterizovať. Popravde s takýmito členami špeciálnych jednotiek by som sa moc nezahrával. V tomto filme uvidíte čo sa stane ak to skúsite. Vznikne z toho obrovská dávka akcie, síce s mierne slabším príbehom, ale tak keď sa chcete len skvelo odreagovať tak prečo nie? Mimo iné hneď ako som započul tento song tak som musel okamžite stopnúť film a ísť si ho prehrať na Youtube a následne stiahnuť. Takže hudba sa mi nadmieru páčila. Ďalšia vec ktorá sa mi páči že vám snímok predstaví skupiny elitných vojakov a tým to končí. Nesnaží sa vás zaujať ich bližším charakterom, nazrieť do ich súkromia a donútiť vás premýšľať. Keď idete pozerať film čisto na odreagovanie tak je to veľmi dôležité. Teda aspoň ja to vnímam ako obrovské plus. Ani presne už neviem ako som sa k tejto snímke dostal ale určite som chybu neurobil. Takže ak hľadáte niečo čisto na nedeľné popoludnie pri dobrom obede tak vám film The Losers môžem jedine doporučiť. Občas sa mihne aj nejaká dobrá vtipná hláška ale moc humoru nečakajte. Normálne by tento snímok zapadal do priemeru ale kedže som hľadal len niečo proti nude, lepšie povedané som hľadal niečo akčné proti nude, tak myslím že u mňa, to je zaručene nadpriemer. Taká akčná jednohubka s občas dobrými a vtipnými hláškami. Nič viac, nič menej.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Parchanti

Elitní speciální jednotka je poslána do Bolívie, kde mají za úkol laserem označkovat dům, ve kterém se zdržuje drogový magnát. Tým svůj úkol splní, ale těsně před startem letadla, které má označené místo vyhodit do povětří, si vojáci všimnou, že tam ilegálně pracují děti. Chtějí akci okamžitě zrušit, ale velitel Max to odmítá. Chystá se cíl zničit za každou cenu. Tým neváhá, vrhne se do boje a děti ještě před náletem odvede. Cíl je pak zničen. Protože ale není jak dostat děti pryč, uvolňují jim vojáci svá místa v helikoptéře a sami zůstávají na zemi. Stroj je chvíli po vzlétnutí zasažen střelou a exploduje. Vojákům je jasné, že terčem útoku byli oni, ne děti. Proto se rozhodnou zmizet v bolivijské metropoli. O několik měsíců později je ale kontaktuje půvabná dívka Aisha, která jim nabízí volnou cestu zpět do USA a zosnování pomsty. Po návratu domů se jejich cílem stává konvoj, ve kterém má jet tehdejší velitel akce Max.


Podobné filmy

K-9: Můj přítel se studeným čumákem
(K-9) Detektiv James Belushi má nového partnera - svérázného policejního psa s nejlepším n...
dnes 06.05
Nova Cinema
První rytíř
(First Knight) Král Sean Connery a rytíř Richard Gere se střetnou v největší bitvě života ...
dnes 11.00
Nova Cinema
Yeti: Ledové dobrodružství
(Smallfoot) Jednoho dne narazí bystrý sněžný mladík Yeti Migo na něco, co údajně neexistuj...
dnes 13.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 10.12.2021
Čas
23.45 - 01.35
Délka
110 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 19. 1. 2022 Svátek má Doubravka
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz