Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

67%
film / thriller, akční, drama, mysteriózní, USA, , 137 min., od 16 let
Backdraft
DVD a Blu-Ray od 14.9.2016 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:23



Dva bratři, Kurt Russel a William Baldwin, chicagští hasiči, jsou ve službě velcí rivalové. A jeden z nich se dostane do podezření, že právě on je žhářem.
Kurt Russell a William Baldwin jsou dva znesváření bratři, pracující podle rodinné tradice jako hasiči v Chicagu. Když se objeví podivné série požárů, které spojuje stejný žhářský rukopis, jsou bratři donuceni dát své spory stranou a věnovat se jejich vyřešení.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ron Howard nám opět naservíroval něco ze své zahrádky. Tentokrát se jedná o drama založené na nezkrotném přírodním jevu jménem oheň. Jak epický název pro něco tak krásného ale na druhou stranu i zabijáckého. Film má doslova skvostné obsazení, ze kterého vyčnívá především Robert De Niro a Donald Sutherland, který vypadá přesně jako ten blázínek, co si rád hraje s ohněm a celý svět by nejraději podpálil. Je to až k neuvěření, ale i u hasičského záchranného sboru může jít o peníze. Opět tedy platí, že bohatí budou bohatší a chudí budou chudší.
Všechny komentáře k filmu 18+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Oheň

obrazek
Hlavními hrdiny příběhu, který je nenásilným spojením katastrofického filmu a krimi thrilleru, jsou bratři Steven a Brian McCaffreyovi. Ten první patří k nejuznávanějším chicagským hasičům, ten druhý je čerstvým absolventem kademie a nováčkem hasičské akadmeie. Přes Stevenův nesouhlas nastoupí Brian k prestižní sedmnácté jednotce, kde on sám už dlouho slouží pod vedením zkušeného veterána Johna Adcoxe. První akce nedopadne pro Briana nejlépe, v horlivé snaze dokázat bratrovi, že na to má, zachrání z plamenů ženu, z níž se však vzápětí vyklube figurína. Po čase uzná, že na tak náročnou práci opravdu nestačí a přijme nabídku radního Swayzaka, nastoupit jako asistent požárního inspektora Rimgalea.
obrazek
Ten právě vyšetřuje podivné výbušné požáry, jejichž obětí se stalo několik mužů, a které jsou s největší pravděpodobností dílem žháře. Časem vyjde najevo, že všichni tři mrtví byli Swayzakovými kolegy ve firmě Lakeside Dynamics a Brianovi se přes svou dívku Jennifer podaří získat důkazy usvědčující společnost z podvodů. Také sám Swayzak se málem stane obětí vražedného útoku, Rimgale s Brianem ho však na posledních chvíli zachrání. V případu začíná být jasněji a Brian podle několika indicií začne mít podezření, že tajemným žhářem je Steven.


Podobné filmy

Daredevil
V dětství Ben Affleck nešťastnou náhodou oslepl, ale ostatní jeho smysly znásobily intenzi...
dnes 05.55
Nova Cinema
Dostaňte agenta Smarta
(Get Smart) Během napadení velitelství americké tajné služby je odhalena identita většiny ...
dnes 09.30
Nova Cinema
Americký prezident
(The American President) Michael Douglas má plno předvolebních úkolů. Mezi nimi i setkání ...
dnes 11.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Po. 2.10.2023
Čas
08.00 - 10.35
Délka
155 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
Přihlášení



Středa 19. 6. 2024 Svátek má Leoš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz