Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

60%
film / thriller, akční, hororový, science fiction, USA/Francie, , 106 min., od 15 let
The Purge: Election Year
Kinopremiéra v ČR a SK 7.7.2016, DVD a Blu-Ray od 9.11.2016 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:23Užijte si noc, kdy je vše dovoleno.
Noc očisty je nejoblíbenějším obdobím v roce všech úchylů a lidí, kteří mají s někým nevyřízené účty. Během dvanácti očistných hodin můžete kohokoliv beztrestně zabít, okrást, znásilnit, nebo se naopak stát obětí trestného činu a nikdo vám nepomůže. A kdo je při takovém každoročním běsnění první na ráně? Například senátorka kandidující na prezidentku, která sbírá politické body příslibem, že očistu zruší. Senátorka Charlene Roanová má k odporu vůči očistě pádný důvod, před lety jí padla za oběť celá její rodina. Od té doby je snaha o její zrušení hlavním motorem jejího tažení do Bílého domu. Ambiciózní soupeři vědí, že k její porážce vede jediná cesta.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jedničkou to mělo prostě zkončit, ale budiž. Když už pokračování , tak proč tak hloupej scénář. Představoval jsem tam tak nějak víc všeho. Typické vaření z vody. 38%
Všechny komentáře k filmu 20+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Očista: Volební rok

Začína sa ďalší hrôzostrašný príbeh o dvanástich hodinách anarchie, ktorá je povolená každoročne počas jednej jedinej brutálnej noci a hovorí sa jej Očista. Počas nej neplatia žiadne zákony, dokonca aj vražda je legálna. Opona sa dvíha, otvára sa tretia kapitola. Najbližšie hodiny budú nielen veľmi dlhé, ale hlavne veľmi krvavé. Noc očisty je najobľúbenejšou nocou v roku pre všetkých úchylných zločincov a ľudí, čo majú s niekým nevybavené účty. Počas dvanástich očistných hodín môžu totiž beztrestne hocikoho zabiť, okradnúť či znásilniť, alebo sa, naopak, sami môžu stať obeťou násilia. Platí zásada, že nikto nikomu nepomôže. A kto bude počas tohtoročnej Očisty prvým na odstrel? Napríklad senátorka Roanová, ktorá kandiduje na prezidentku a úspešne zbiera hlasy práve vďaka prísľubu, že Očistu zruší. Senátorka Charlene "Charlie" Roanová má zásadný dôvod Očistu nenávidieť. Pred rokmi, počas vražednej noci, padla vrahom za obeť celá jej rodina. Odvtedy je snaha o zrušenie Očisty jej hlavným hnacím motorom na ceste do Bieleho domu. Ambiciózni súperi vedia, že senátorku môžu poraziť jedine jej "legálnym" zabitím počas najbližšej Očisty. Našťastie, Charlene má stále nablízku šéfa svojej ochranky, bývalého policajta Lea Barnesa. Aj jemu sa toto každoročné besnenie poriadne protiví. Prichádza noc očisty. Perfektne zabezpečený dom, početná a dokonale vybavená ochranka. Čo také by sa muselo stať, aby senátorka túto noc neprežila? Ešte ani nedozneli alarmy, ohlasujúce začiatok Očisty, a Roanová so svojím strážcom už unikajú nočnými ulicami, aby si zachránili životy a našli bezpečnejšie útočisko. Nasledujúce hodiny budú nielen veľmi dlhé, ale hlavne veľmi krvavé!


Podobné filmy

Cellular
Kim Basinger je nečekaně unesena na neznámé místo, aniž by tušila proč a kdo jsou její věz...
dnes 22.00
Nova Cinema
Poslední minuty na Zemi
(Earth's Final Hours) Rotaci zeměkoule ovlivňuje hustá mezihvězdná hmota z implodované bíl...
dnes 22.55
Prima Cool
Zúčtování
(The Accountant) Geniální matematik Ben Affleck pracuje pro nejnebezpečnější organizace sv...
dnes 23.05
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
St. 24.4.2024
Čas
02.55 - 04.35
Délka
100 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 24. 5. 2024 Svátek má Jana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz