Obrovské stavitelské chyby II (8)
Co v Chicagu způsobilo pád okenní tabule z 39. patra mrakodrapu na chodník dole? Zcela nová střecha stadionu v Holandsku se bez varování propadne.
Viasat Explorerdnes10.25
Obrovské stavitelské chyby III (4)
Tragédie zasáhne rušné nákupní centrum v Kanadě, v Missouri se během několika minut zřítí mohutná přehrada na vrcholku hory a v Melbourne vypukne peklo v mrakodrapu.
Viasat Explorerdnes16.20
Obrovské stavitelské chyby II (9)
Co způsobilo v Bostonu smrtící trhlinu, která zastavila dopravu v centru města? Ve Španělsku se protrhne přehrada a zničí celou oblast. A most v Milwaukee se začne rozpadat za bílého dne.
Viasat Explorerzítra10.25
Obrovské stavitelské chyby II (10)
V Connecticutu dojde k náhlému a tragickému kolapsu na jedné z nejrušnějších dálnic v zemi. Legendární olympijský stadion v Montrealu je katalogem technických selhání.
Viasat Explorerst. 29.9.10.25
Obrovské stavitelské chyby I (5)
Lesklý mrakodrap v Dallasu oslňuje své okolí. Proč k tomu dochází? Slavná pařížská památka má možnou osudovou chybu. Obyvatele starodávného anglického města Ripon byli téměř pohlceni zemí.
Viasat Explorerst. 29.9.19.25
Obrovské stavitelské chyby III (5)
Obrovská zkáza při výbuchu ropné rafinerie v Texasu. Záplavy v Iowě zničí důležitý železniční přejezd. V Austrálii si konstrukční chyby vynutí přestavbu nejžhavější turistické atrakce v Melbourne.
Viasat Explorerst. 29.9.20.10
Obrovské stavitelské chyby II (4)
Tragédie lodi zničí pamětihodnost na Floridě. V Německu se zhroutí průlomová konstrukce. A průkopnický most v centru Kodaně vyvolá rozepře.
Viasat Explorerčt. 30.9.01:39
Obrovské stavitelské chyby II (5)
Na Floridě pohltí celé domy a auta obří propad půdy, který se objeví v ráji u jezera. Na průkopnické dálnici podél oblasti San Francisco Bay se objeví zničující závady.
Viasat Explorerčt. 30.9.02:25
Obrovské stavitelské chyby II (6)
Co způsobilo, že v Milwaukee spadl jeden z největších stavebních jeřábů na světě? Silné větry hurikánu odhalí skryté konstrukční chyby revolučního mostu v severní části státu Washington.
Viasat Explorerčt. 30.9.03:14
Obrovské stavitelské chyby II (7)
Chyba v městské inženýrské síti způsobí masivní záplavy v Houstonu. Nedaleko Seattlu odhalí dopravní katastrofa slabé místo mostů v celých USA.
Viasat Explorerčt. 30.9.04:00
Obrovské stavitelské chyby II (8)
Co v Chicagu způsobilo pád okenní tabule z 39. patra mrakodrapu na chodník dole? Zcela nová střecha stadionu v Holandsku se bez varování propadne.
Viasat Explorerčt. 30.9.04:50
Obrovské stavitelské chyby II (11)
Proč se revoluční plovoucí most dramaticky potopil na dno jezera Washington? V Texasu musela být výšková budova u pláže zcela zbourána.
Viasat Explorerčt. 30.9.10.25

Registrace
PřihlášeníPondělí 27. 9. 2021 Svátek má Jonáš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz