Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

59% 1108 hlasů
film / akční, dobrodružný, fantasy, USA, , 103 min., od 15 let
Conan the Destroyer

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:29Pokračování mimořádně úspěšné fantasy ságy o nepřemožitelném bojovníkovi, který se tentokrát vydává na nebezpečnou cestu jako ochránce princezny s významným posláním.
Conan stále ještě oplakává svou mrtvou milenku Valerii. Je obklíčen bojovníky královny Taramis, které porazí a královna ho požádá, aby doprovázel její neteř, princeznu Jehnu, na cestě pro drahokam ke kouzelníkovi Thot-Amonovi. Za odměnu mu vládkyně slíbí oživení Valerie.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tento film som videl iba ako decko, aj keď som nebol dostatočne starý na to aby som ho pozeral, ale vydržal som to do neskorej noci a dopozeral to, kým ostatní spali a vtedy sa mi tento film dosť páčil, ale odvtedy som tento film nevidel... Hodnotenie: 6.2/10
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Conan ničitel / Ničitel Conan

obrazek
Muži královny Taramis přepadnou Conana a jeho společníka, zloděje Malaka. Když je obrovitý Cimmeřan přemůže, nabídne mu Taramis obchod. Slíbí Conanovi, že pomocí magie oživí jeho mrtvou přítelkyni Valerii, pokud jí pomůže a bude doprovázet jako ochránce její panenskou neteř, princeznu Jehnu na cestě za diamanty osázený roh, který svému majiteli propůjčí výjimečnou moc. Conan netuší, že dívka má být po návratu obětována a on sám zabit. Zanedlouho se na cestu vydává malá skupinka odvážných.
obrazek
Conan, Malak, princezna a kapitán královniny stráže, obrovitý Bombaata. Cestou se k nim připojí také Conanův přítel, kouzelník Akira a černošská bojovnice Zulu. Když čaroděj Toth-Amon unese princeznu do svého hradu uprostřed jezera, vydají se ostatní za ním a v zrcadlové síni vybojují Ahrimanovo srdce, vzácný klenot, který jim pomůže získat roh. Jakmile se jim to podaří, Bombaata způsobí zával jeskyně a unese Jehnu i s rohem. Taramis chce Jehnu obětovat a oživit krvelačného boha Dagotha, který jí má sloužit.
obrazek
Conan a jeho přátelé v poslední chvíli zabrání obětnímu rituálu. Dagoth nezkrocený panenskou krví Jehny se mění v monstrum, které ničí vše kolem sebe. Zabije královnu, ale pak je sám zničen nezdolným Conanem.


Podobné filmy

Anton Špelec, ostrostřelec
Vlasta Burian se těšil na blížící se slavnost a medaili od samotného císaře. Ta ale na něj...
dnes 16.20
Nova Cinema
Navždy mladý
(Forever Young) Mel Gibson se po zmrazení probouzí a nachází Jamii Lee Curtis - pravou lás...
dnes 18.00
Nova Cinema
Král Škorpión
(The Scorpion King) Před pěti tisíci lety pustošily egyptskou zemi hordy divochů z východu...
zítra 01.05
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
Ne. 21.8.2022
Čas
22.50 - 01.05
Délka
135 min.
Typ
film
Specifikace
skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 28. 9. 2022 Svátek má Václav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz