Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Komedie

Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Tajnosti. Hrají: O. Navrátil, V. Freimanová, L. Vondráčková, V. Kotek, V. Nerušil, D. Batulková, M. Frösslová, P. Lněnička, P. Liška, L. Olšovský, K. Sedláková, R. Vano... Režie: D. Sís


Dlouhý popis
Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Tajnosti. Hrají: O. Navrátil, V. Freimanová, L. Vondráčková, V. Kotek, V. Nerušil, D. Batulková, M. Frösslová, P. Lněnička, P. Liška, L. Olšovský, K. Sedláková, R. Vano a další. Režie D. Sís
V šestnácti dílech se Česká televize vrací k úspěšnému diváckému cyklu v unikátním výběru. Večerem na téma Tajnosti provází Miroslav Táborský, zdaleka nejobsazovanější herec tohoto cyklu.
Těšit se můžete na povídky:
Poklad: Otec (O. Navrátil) zasvětil hledání rodinného pokladu posledních deset let života, a to k pramalé radosti manželky (V. Freimanová) i syna (V. Kotek). Zatím našel jen plynovod, elektrické vedení a nevybuchlou munici. Zděšení kulminuje ve chvíli, kdy se tchánovi s hledáním pokladu rozhodne pomoci jeho krásná snacha (L. Vondráčková).
Hotel Pohoda: Tato povídka by měla zůstat do poslední chvíle velkým překvapením. Prozradit můžeme jen to, že si svůj vlastní trapas zahraje jedna skutečná Hvězda.
Nápadník: Je těžké být dobrou šéfkou (D. Batulková), když vám v zaměstnání šlape na paty mladý ambiciózní muž (P. Lněnička). Horší už je jenom, když zjistíte, že jde o nápadníka dcery, která se právě vrátila z delšího pobytu v cizině.
Zpovědní tajemství: Vesnický farář (P. Liška) zastaví stopařce, ze které se vyklube prostitutka Magdalena. Jak tento zvláštní vztah ovlivní život celé farnosti?


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
St. 27.10.2021
Čas
10.10 - 11.25
Délka
75 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Top Gear III (2)
Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. ...
dnes 08.10
Prima Cool
Nikdo není perfektní
Jak chytrý je český národ? A jak jsou na tom se základními znalostmi české osobnosti?
dnes 13.40
Barrandov
Kurňa, co to je?
Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v...
dnes 14.45
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 1. 12. 2021 Svátek má Iva
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz