Informace    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68% 1018 hlasů
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 43 min.
< Předchozí díl104. z 305 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize zítra Prima Cool 17.10 /ST/ , zítra Prima MAX 06.20 /ST/ - Další díly v TV


Z ministerstva energetiky někdo ukradl systém na zaměření a detekci radiace. Agenti Námořní vyšetřovací služby musí zabránit tomu, aby se tato technologie dostala do nesprávných rukou.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 8+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Fallout

V Ministerstvu energetiky dojde k loupeži a následné přestřelce mezi muži, kteří ukradli nějaké informace z počítače, jiným cizím mužem a strážným. Strážný objektu je vysloužilý mariňák Dennis Martin. Po přestřelce je na nutné operaci. Jeden z mužů, kteří ukradli informace, je zastřelen neznámým, který si od něj bere jeho lup. Parťák zastřeleného ujíždí na motorce, také ale schytal jeden výstřel. Pachatelé ukradli polohy MAINS, což je zařízení, které zaměří a detekuje zdroje radiace, který je možné použít k výrobě jaderné bomby... Callen a Hanna se jdou podívat do bytu Stolverse, což je muž zabitý v přestřelce. Byl profesionálním lupičem a dokázal obejít i ta nejmodernější zabezpečení. V bytě měl dílnu, kde si vyráběl nástroje na akce. Callenovi se to moc nezdá, ministerstvo energetiky by pro ně bylo velké sousto. Když se podívají do garáže, najdou tam jeho parťáka, který z místa činu ujel na motorce. Na videu z bezpečnostní kamery je vidět, že dostal jednu ránu do ramene. Tady však leží se třemi ranami zblízka v trupu... Blyeová a Deeks jsou na ministerstvu u počítače, ze kterého byla stažena data. Každý počítač potřebuje svůj přístupový klíč, jinak se spustí alarm. Tento patří jistému Royi Kesslerovi. Dnes nepřišel do práce, navíc agenti zjišťují, že má rezervovanou letenku. Agenti ho zadrží a Kessler při výslechu říká, že byl předchozí noc se dvěma ženami v baru. Pak se probudil doma, asi ho omámily. Toho, že nemá svůj klíč, si všiml, až když se o případu dozvěděl ve zprávách. Pak se podíval do systému a zjistil, že byly zkopírovány pouze informace z oblasti Los Angeles... Strážný je po operaci a při vědomí. Agenti ho jedou navštívit. Zvládl vyfotit vůz střelce před tím, než omdlel. Callen a Hanna jedou na místo, kde je v současné době auto zaparkované. Dostanou se do skladu, kde jsou na stole zapíchané nějaké barevné špendlíky, pravděpodobně určující polohu něčeho. Agenti také najdou složku s informacemi o přepravě kobaltu 60. Z něj by se dala vytvořit špinavá bomba. Nejde tedy o jaderný výbuch, ale o to vyvolat paniku.


Podobné seriály

Hercule Poirot XIII (3)
Hra na vraždu Kdo si hraje, nezlobí, u vrahů to ovšem neplatí. Britský film, natočený pod...
dnes 16.25
ČT1
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (7)
Dlouhý den Agenti Námořní vyšetřovací služby musí vypátrat, kdo stojí za vraždou ostrahy ...
dnes 17.10
Prima Cool
Maigret a zdymadlo
(Maigret et l'ecluse n.1) Bruno Cremer jako slavný francouzský detektiv. Epizoda natočená ...
dnes 22.58
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
Čt. 13.10.2022
Čas
01.30 - 02.30
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníSobota 26. 11. 2022 Svátek má Artur
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz