Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68% 1019 hlasů
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 41 min.
< Předchozí díl99. z 305 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Ještě jedna příležitost televize zítra Prima MAX 07.10 (skryté titulky), zítra Prima Cool 17.10 (skryté titulky)
Odhalení televize zítra Prima MAX 08.05 (skryté titulky), po. 12.12. Prima MAX 07.00 (skryté titulky)
Vzteklá Karen televize zítra AXN Sat 11.05

Námořní vyšetřovací služba musí zjistit, kdo stojí za vraždou ředitele společnosti, která vyvíjela vakcínu proti ricinu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 9+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Omni

V ulicích města probíhá honička policie a Ferrari. Řidiči se podaří před policejní hlídkou schovat, ale následně jeho vůz vybuchne... Deeks se vrací do služebny, aby zjistil, jestli je připraven vrátit se do práce. Pomalu se začíná znovu začleňovat do týmu... Agenti zjišťují, že obětí výbuchu byl jistý Tom Norris. Ve zprávách bylo, že pracoval na tajné vakcíně proti ricinu, na tento toxin vakcína zatím neexistuje. Při ohledání auta naleznou v motoru spínač na výbušninu. Také zde najdou bílý fosfor, který hoří hodně dlouho a většina armád ho zakázala. Agenti zjišťují, že před pár měsíci někdo ukradl velké množství fosforu, určené ke zničení. Agenti se domnívají, že by v tom mohla mít prsty nadnárodní zločinecká organizace OMNI. V Norrisově firmě agenti zjistí, že s nikým neměl problémy, kromě jistého Rolingse, který na něj podal žalobu kvůli patentu. Neuspěl a přišel na mizinu. Blyeové něco nesedí na doktoru Lenrdovi, se kterým o tom všem mluví. Noris byl členem závodního okruhu, kde měl i svou garáž na Ferrari. To je dobré místo pro namontování bomby. Závodní dráha je jen pro členy, a tak se agent Hanna chce za člena vydávat. Potřebuje však speciální auto, kvůli kterému budou mít zájem ho za člena přijmout. Chtějí na to využít Cobru, která patří Hetty. Ta jim auto nedovolí řídit, ale mohou ho tam prý dotáhnout na přívěsu... Hanna a Callen chtějí tedy akci přenechat Deeksovi a Blyeové. V Norrisově domě najdou složku doktora Lenrda. Norris si ho musel proklepávat. Objeví zde také číslo na úřadovnu FBI. V domě jsou i dvě dívky - jsou to Norrisovy přítelkyně, ale nevědí, že je mrtvý... Blyeová je na závodním okruhu a členové chtějí vidět, jak v autě jede. Vůbec se jí do toho nechce, jelikož je to auto Hetty. Deeks jí však říká, že jestli nepojede, všichni začnou něco tušit. Nasedne tedy do auta a Deeks zatím prohledává garáž, ve které měl Norris své auto.


Podobné seriály

M*A*S*H (103)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.50
Prima
Kriminálka Miami (18)
(CSI Miami) Během převážení drog, které mají být zničeny, je vůz CSI přepaden. Vnitřní zál...
dnes 06.55
Nova Cinema
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (20)
Přímo na očích Teroristé se chtějí zmocnit velkého množství peněz, které by byly v jejich...
dnes 12.10
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
So. 8.10.2022
Čas
02.15 - 03.10
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníSobota 10. 12. 2022 Svátek má Julie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz