Informace    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68% 1015 hlasů
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 39 min.
< Předchozí díl102. z 305 dílůNásledující díl >
(NCIS: Los Angeles   episode: Big Brother)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize út. 11.10. Prima Cool 01.45 /ST/ - Další díly v TV


Neznámý hacker se naboural do systému FBI i CIA a prozradil tak protiteroristickou akci. Kdo za útokem stojí, se pokusí vypátrat agenti NCIS.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 8+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Velký bratr

Speciální protiteroristická jednotka vtrhne do domu, kde se spustí veliká přestřelka. Dva agenti zemřou a jeden je v nemocnici. Molinský kartel plánoval investici do Al-Káidy výměnou za afghánské opium. K setkání mělo dojít právě v tomto domě, ale bylo zde jen několik členů kartelu se zbraněmi. Ministr námořnictva si myslí, že v NCIS by mohl být někdo, kdo vynáší informace... Callen a Hanna se jdou podívat na místo činu. Zde vše nasvědčuje tomu, že opravdu může jít o takzvaného krtka v řadách agentů. Muži v domě totiž dobře věděli, odkud a kdy agenti přijdou, a připravili se na to. Deeks a Blyeová mají u výslechu zástupce FBI, CIA a NCIS, ze členů těchto organizací byl protiteroristický tým složen. Eric dává po chvilce Blyeové zprávu, že v týmu možná žádný krtek nebyl. Někdo se pravděpodobně naboural do FBI i do CIA. Hacker se neboural jen do telefonů agentky Lowellové a agenta Ambrose. Pro jistotu je agenti NCIS sledují. Amrose je na obědě v restauraci a přijde k němu mladá dívka ve školní uniformě. Agenti nevědí, o koho se jedná. Nechají to však prozatím být, protože dostanou zprávu, že hacker je zrovna aktivní a je asi dvě minuty od nich. Když na místo dojedou, je zde jiná dívka ve školní uniformě s počítačem. Ta Deekse nakopne a snaží se utéct. Agenti ji však zadrží. U výslechu zjistí, že se jedná o patnáctiletou Cindy Changovou. Dívka přizná, že několika spolužačkám hackla mobil, aby věděla, co o ní říkají, ale nechtěla nikomu ublížit. Škola, na kterou Cindy chodí, je plná dětí vysoce postavených lidí, celebrit a podobně. Dcera agentky Lowellové a neteř agenta Abrose tam chodí také.


Podobné seriály

M*A*S*H (254)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 08.15
Prima
Na krok od nebe III
(Un passo dal cielo III) Ten nejlepší Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího kou...
dnes 09.00
ČT1
Walker, Texas Ranger VI (6)
Poslední svého druhu 1/2 Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy n...
dnes 10.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
Út. 23.8.2022
Čas
17.15 - 18.10
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníPátek 7. 10. 2022 Svátek má Justýna
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz