Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68%
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 41 min.
< Předchozí díl99. z 329 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Rozhřešení televize zítra RTL Crime (hr) 13.25
RTL Crime (hr) 13.25
Vykoupení televize zítra RTL Crime (hr) 14.10
RTL Crime (hr) 14.10
Porucha televize zítra RTL Crime (hr) 19.30, ne. 24.9. RTL Crime (hr) 00.00
RTL Crime (hr) 19.30
RTL Crime (hr) 00.00
RTL Crime (hr) 13.25

Námořní vyšetřovací služba musí zjistit, kdo stojí za vraždou ředitele společnosti, která vyvíjela vakcínu proti ricinu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 9+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Omni

V ulicích města probíhá honička policie a Ferrari. Řidiči se podaří před policejní hlídkou schovat, ale následně jeho vůz vybuchne... Deeks se vrací do služebny, aby zjistil, jestli je připraven vrátit se do práce. Pomalu se začíná znovu začleňovat do týmu... Agenti zjišťují, že obětí výbuchu byl jistý Tom Norris. Ve zprávách bylo, že pracoval na tajné vakcíně proti ricinu, na tento toxin vakcína zatím neexistuje. Při ohledání auta naleznou v motoru spínač na výbušninu. Také zde najdou bílý fosfor, který hoří hodně dlouho a většina armád ho zakázala. Agenti zjišťují, že před pár měsíci někdo ukradl velké množství fosforu, určené ke zničení. Agenti se domnívají, že by v tom mohla mít prsty nadnárodní zločinecká organizace OMNI. V Norrisově firmě agenti zjistí, že s nikým neměl problémy, kromě jistého Rolingse, který na něj podal žalobu kvůli patentu. Neuspěl a přišel na mizinu. Blyeové něco nesedí na doktoru Lenrdovi, se kterým o tom všem mluví. Noris byl členem závodního okruhu, kde měl i svou garáž na Ferrari. To je dobré místo pro namontování bomby. Závodní dráha je jen pro členy, a tak se agent Hanna chce za člena vydávat. Potřebuje však speciální auto, kvůli kterému budou mít zájem ho za člena přijmout. Chtějí na to využít Cobru, která patří Hetty. Ta jim auto nedovolí řídit, ale mohou ho tam prý dotáhnout na přívěsu... Hanna a Callen chtějí tedy akci přenechat Deeksovi a Blyeové. V Norrisově domě najdou složku doktora Lenrda. Norris si ho musel proklepávat. Objeví zde také číslo na úřadovnu FBI. V domě jsou i dvě dívky - jsou to Norrisovy přítelkyně, ale nevědí, že je mrtvý... Blyeová je na závodním okruhu a členové chtějí vidět, jak v autě jede. Vůbec se jí do toho nechce, jelikož je to auto Hetty. Deeks jí však říká, že jestli nepojede, všichni začnou něco tušit. Nasedne tedy do auta a Deeks zatím prohledává garáž, ve které měl Norris své auto.


Podobné seriály

M*A*S*H (6)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.50
Prima
Na krok od nebe III
(Un passo dal cielo III) Syn hvězd - (1) Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího ...
dnes 09.00
ČT1
Policie Hamburk XIII (9)
Nezlomná Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburští policisté mají opět pl...
dnes 10.20
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
Ne. 21.8.2022
Čas
12.10 - 13.15
Délka
65 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníPátek 22. 9. 2023 Svátek má Darina
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz