Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68% 1016 hlasů
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 43 min.
< Předchozí díl94. z 305 dílůNásledující díl >
(NCIS: Los Angeles   episode: Raven & the Swans)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Černý rozpočet televize zítra Kabel1 05.35
Lovec s posláním televize zítra Kabel1 06.20
Leipei televize zítra Kabel1 07.15

Několik mužů napadlo v garážích ženu. Některé při útěku zabila. Hetty zajímá jejich totožnost i totožnost ženy, která se dokázala ubránit přesile.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 8+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Havran a labutě

Agenti NCIS vyšetřují případ z garážového parkoviště ve městě, kde nejméně tři muži pronásledovali ženu. Dva násilníci jsou mrtví, společně s jedním přihlížejícím a žena se stále pohřešuje. Agenti se ptají, proč případ spadá zrovna pod ně a Hetty odvětí že proto, že to řekla. Deeks a Blyeová jdou do márnice prověřit těla, ale nezjistí jejich identitu. Callen a Hanna jdou prověřit místo činu, kde najdou hodně krvavých stop. Na služebně si poté prohlédnou další záběry z bezpečnostních kamer, na kterých žena zlikviduje dva útočníky. Hetty jde do loděnice NCIS. Ví že se zde schovává žena, která byla v garážích napadena. Agentům je jasné, že Hetty něco tají, obzvláště, když zjistí, že si ve skladu vzala několik zbraní. Callen a Hanna jdou do leděnice, kde najdou Hetty s hledanou ženou. Callen si bere Hetty stranou. Dozvídá se, že žena je jistá Grace Stevensová a je prý jednou z nich. Později se dozvídají, že Grace pracuje v utajení a žije s Nolanem Vandenbergem, který podle všeho dodává do Íránu zařízení pro vylepšení jaderného programu. Agenti zjistí, že má Vandengerg pronajaté apartmá v hotelu a tak se tam Deeks a Blyeová v utajení také nastěhují. Nell v převleku pokojské prohledává Vandengergův pokoj a Callen s Hannou ho zatím sledují dole v hotelové restauraci. Nell v pokoji najde detektor na štěnice, který vyřadí z provozu. Nell zjišťuje, že v pokoji někdo je. Grace na záběrech z operačního poznává, že je to Visser, jediný, kdo přežil incident v garážích. Visser pozná, že se Nell koukala do kufříku a myslí, že ho chtěla okrást. Blyeová přispěchá Nell na pomoc, dělá, že je její nadřízená a podaří se jí Vissera obelhat. V hotelu navštěvují Vandenberga dva neznámí muži. Předávají mu kufřík s notebookem. Rozpoznání obličejů odhalí, že se jedná o jedny z největších vývozců uranu. Navíc mají diplomatickou imunitu. Agenti chtějí způsobit rozruch a přetáhnout data z počítače. To je však v danou chvíli riskantní a akci odvolají. Callen dostává od Erica informace o minulosti Grace. Zjišťuje, že byla sirotek, jako on, nebo už mrtví agenti Saliven a Hunter. Chce vědět od Hetty kolik dětí vytáhla se sirotčince a vycvičila je v agenty. Pod nátlakem nakonec přizná, že jich bylo hodně. Callen se pozdějí baví s Grace a dozvídá se o ní že jí chce Vandenberg zabít. Na toho ho mohou dostat. Vypustí do médií zprávu, že žena, jejíž totožnost neznají, leží v komatu v nemocnici. Na fotografii je Grace. Doufají, že se jí Vandenberg pokusí zabít a oni ho budou moci zatknout. Na oddělení v nemocnici jsou agenti v utajení za doktory. Vandenberg skutečně dorazí i se svou ochrankou. Do pokoje pustí jen jeho. Callen jde s ním a s Grace ho společně zatknou. V předsálí pokoje zase ostatní agenti zadrží jeho ochranku.


Podobné seriály

Hercule Poirot XI (3)
Třetí dívka Je možné, aby člověk nevěděl, že vraždí? Další případ slavného belgického det...
dnes 16.20
ČT1
Námořní vyšetřovací služba L. A. VI (21)
Výstražné světlo Agent Callen pátrá po zabijácích, kteří mají v plánu zavraždit jeho přít...
dnes 17.10
Prima Cool
Temný kraj II (6)
Šílení 2/2 Kriminalista Petr Kraj odhaluje další nesrovnalosti v případu Ulricha a skryté...
dnes 21.50
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
Út. 16.8.2022
Čas
12.25 - 13.20
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníSobota 1. 10. 2022 Svátek má Igor
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz