Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

68%
seriál / akční, krimi, thriller USA, , 44 min.
< Předchozí díl91. z 329 dílůNásledující díl >
(NCIS: Los Angeles   episode: Red: Part Two)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Pod tlakem televize zítra PRIME 06.00, čt. 12.10. Kabel1 14.00
Assets televize zítra Kabel1 10.10, pá. 6.10. Kabel1 05.45
Plain Sight televize zítra Kabel1 11.10, pá. 6.10. Kabel1 06.35

Pokračuje pátrání po teroristovi Spearsovi. Jeho komplic Ari prozradí agentům identitu muže, který Spearse převedl přes hranice. Je to jistý Ramirez. Když ale dorazí agenti na jeho ranč, najdou jenom mrtvá těla.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Vážení kritici. Pokud budete seriál vnímat jako pohádku pro dospělé a budete akceptovat ten kus "lidství", který autor do seriálu implementoval, tak se budete bavit bez předsudků. Když se Vám to nelíbí, tak se nekoukejte. Mimochodem, autor je jeden a tentýž, kdo napsal a zdramatizoval seriál s klasickou NCIS. A taky se občas seriály lehounce prolnou prostřednictvím postav v ději. Mně se to líbí, před spaním nádherná pohádka. Za mně jednoznačně plus. LS. :thumbsup:
Všechny komentáře k seriálu 9+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Rudý tým 2/2

Pokračuje pátrání po Spearsovi, který pracoval pro teroristickou buňku. K rudému týmu se připojil Roy, a tak je atmosféra v týmu trochu napjatá. Roy a Paris spolu pracovali, dokud nebyl Roy postřelený. Callen a Hanna vyslýchají jediného z teroristů, Ariho Sayeda, který přežil přestřelku s agenty. Nic jim však prozradit nechce, jen říká, že takoví, jako je Spears, bílý muslim, jsou budoucnost džihádu. Agenti se snaží Arimu namluvit, že je Spears mrtvý. Prý ho zabil muž, který Spearse převedl přes hranice. Chtějí po něm jeho jméno. On říká, že se jedná o Josého Ramirese. Rudý tým už je v El Centru a dostávají informaci o Ramiresovi. Kousek za městem má ranč, který jedou agenti prozkoumat. Několik mužů nasedne do aut a vyrážejí. Agenti se také rozjedou. Auta jedou za nimi, pak je předjedou a jedno z aut před agenty prudce zabrzdí. Následně po nich z auta začne střílet jeden z mužů. Toto auto se však agentům podaří zneškodnit, druhé ujede. Granger říká Hetty, že když před pěti lety dělal u FBI na jednom případu, jeden ze svědků byl zabit stejně jako oběti případu, který právě vyšetřují. Eric vypátral přes sto vražd, provedených stejným způsobem, za posledních pět let. Hetty si přeje, aby Deeks a Blyeová prošli složky a hledali společné znaky. Nell také najde na záběrech z letiště Spearse, který se baví s mužem v rudé šále. Není mu však vidět do obličeje. Rudý tým lokalizuje Ramirézovo auto. Jedou na místo, kam často jezdí a jeho vůz je tam i tentokrát. Kolem leží několik mrtvých mužů. Uvnitř v domě jsou další mrtví lidé. Venku poté najdou Ramirézovo tělo s jednou střelnou ránou přesně v týlu, stejně, jako u předchozích obětí. Ericovi se konečně podaří vypátrat muže s rudou šálou. Je to Tommy Kraus z LA. Dokonce je majitelem satelitního telefonu, na který volal Spears. Kraus zařizuje různé věci pro podsvětí. Deeks a Blyeová jdou do jeho domu. Tam je jen nějaký mladík, ze kterého dostanou, že Kraus jel do El Centra. Tam už na něj čekají agenti z Rudého týmu s Callenem a Hannou. Deeks a Blyeová projdou složky nevyřešených vražd a přijdou na to, že třináct z nich spolu souvisí. Kraus je u výslechu a agenti z něj dostanou informace. Říká, že zprvu nevěděl, že napomáhá teroristovi, ale když si to uvědomil, snažil se to napravit. Najal si člověka, aby zabil Santosu, Ramiréze a Spearse. Spearst tedy není střelec, ale cíl. Dozvídají se, že vrah není muž, ale žena. Callen a Paris sledují Spearse. Paris se potká se ženou v budově a dojde jí to. Začnou po sobě střílet. Strhne se i přestřelka mezi Callenem a Spearsem. Callen nahání Spearse po budově. Když ho dopadne, začnou se prát a padne výstřel, který zasáhne Spearse. Paris stále pronásleduje vražedkyni. Dostane se do úzkých a žena na Paris namíří zbraň. Na poslední chvíli ji však zachrání Ron, který ženu zastřelí.


Podobné seriály

Ochránce (5/10)
Džungle před tabulí Když musí učitelé chodit do třídy ve třech… Jsou to naše děti. Lukáš ...
dnes 20.11
ČT1
Námořní vyšetřovací služba L. A. XIII (9)
Pod vlivem Tým Námořní vyšetřovací služby řeší případ ztracené dcery americké velvyslanky...
dnes 22.10
Prima Cool
Kriminálka Las Vegas (13)
(CSI) Výbuch Výbuch bomby nastražené v přízemí kancelářské budovy zabije příslušníka ostr...
dnes 22.40
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
Pá. 12.8.2022
Čas
17.15 - 18.15
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníStředa 4. 10. 2023 Svátek má František
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz