Nacistické megastavby II (3)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures II) Vlčí doupě Velká Británie 2014 Ústředí z betonu a oceli je centrem Hitlerových plánů na ovládnutí světa a klíčem k nacistickému spiknutí. Do dějin se zapsalo jako Vlčí doupě.
National Geographic HDdnes11.00
Nacistické megastavby II (4)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures II) Himmlerova SS Velká Británie 2014 Ve snaze ovládnout svět nechal Hitler vyvinout největší a nejnebezpečnější vojenskou výzbroj a zlovolnou technologii v historii lidstva.
National Geographic HDdnes12.00
Nacistické megastavby VI (02)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures: Season VI) Japonská železnice smrti Velká Británie 2019 V roce 1942 si Japonsko podrobilo Barmu bohatou na ropná naleziště. Po porážce v rámci bitvy o Midway však Japonci potřebují novou transportní trasu. Výsledkem je přes 400 km dlouhá železnice.
National Geographic HDdnes20.00
Nacistické megastavby II (5)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures II) Hitlerovy megalodě Velká Británie 2014 Válečné lodě Bismarck a Tirpitz dosahovaly rekordních rozměrů. Představovaly symboly Třetí říše a byly terčem útoků spojeneckých vojsk.
National Geographic HDzítra11.00
Nacistické megastavby II (6)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures II) Letci kamikadze Velká Británie 2014 V roce 1944 se Amerika přiblížila k Japonsku. To se uchýlilo k zoufalé nové strategii: zabijácká letadla a supertorpéda naváděná živými piloty.
National Geographic HDzítra12.00
Nacistické megastavby VI (03)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures: Season VI) Pekelný ostrov Velká Británie 2019 Guadalcanal byl perlou Tichomoří. Japonci si chtěli ostrov podrobit a zřídit zde letiště. Ovšem Američané si na něj taky dělali zálusk. Chystá se jedna z nejkrvavějších kapitol druhé světové války.
National Geographic HDzítra20.00
Nacistické megastavby IV (3)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures IV) Hitlerova italská pevnost Velká Británie 2017 Toto je příběh Hitlerovy pevnosti na Apeninském poloostrově, která zbrzdila postup spojenců do Třetí říše o téměř dva roky.
National Geographic HDčt. 27.6.11.00
Nacistické megastavby IV (4)   Další informace
(Nazi Megastructures IV) Hitlerova Luftwaffe Velká Británie 2017 Luftwaffe bylo revoluční německé letectvo. Megastavby vám tentokrát ukáží Hitlerovu vzdušnou armádu.
National Geographic HDčt. 27.6.12.00
Nacistické megastavby VI (04)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures: Season VI) Hitlerova válka v poušti Velká Británie 2019 Erwin Rommel, jeden z nejslavnějších vojevůdců druhé světové války, se snaží porazit spojence v tažení skrz Tunis, Libyi a Egypt. Britové jsou zatlačeni na samou hranici svých možností.
National Geographic HDčt. 27.6.20.00
Nacistické megastavby IV (5)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures IV) Hitlerova propaganda Velká Británie 2017 Odhalíme důkazy o nacistické propagandě, ďábelském a současně geniálním způsobu, jak vymýt mozek celému národu.
National Geographic HDpá. 28.6.11.00
Nacistické megastavby IV (6)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures IV) Hitlerovy pevnosti na severu Velká Británie 2017 Jednou z největších operací druhé světové války byla okupace Norska s jeho arktickými základnami, ze kterých bylo možné zaútočit na SSSR.
National Geographic HDpá. 28.6.12.00
Nacistické megastavby VI (05)   Fotky   Další informace
(Nazi Megastructures: Season VI) Hitlerova válka na nebi Velká Británie 2019 Hitlerova Třetí říše vyhlásila takzvanou totální válku. Průmysl je nucen vyrábět stále více letadel a munice. Výsledkem je jeden z nejúčinnějších systémů letecké obrany na světě.
National Geographic HDpá. 28.6.20.00

Registrace
PřihlášeníÚterý 25. 6. 2024 Svátek má Ivan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz