Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

80% 1175 hlasů
seriál / thriller, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl120. z 133 dílůNásledující díl >
(Monk   episode: Mr. Monk and the Dog)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize st. 3.11. Sorozat+ 18.00 - Další díly v TV


Steve a Amanda se pohádají, dojde ke rvačce, Amanda se uhodí do hlavy a ztratí vědomí. Steve se dívá, jak umírá. O týden později jsou Monk s Natalií zavoláni k případu nezvěstné malířky Amandy Castleové. Její agentka Samantha Allenová je přesvědčena, že se jí muselo něco stát, jinak by nenechala několik dnů bez dozoru svou fenku Shelby. Tu mají dát do psího útulku, ale ona si zjevně oblíbila Monka, a tak ho Natalie přesvědčí, aby se Shelby ujal. Kapitán Stottlemyer organizuje pátrací akci v okolí Amandina domu za městem, při setkání se Stevem začne Shelby štěkat, Steve se ale tváří, že psa nikdy neviděl. Předstírá, že našel Amandinu peněženku, ale Monkovi je silně podezřelý. Další den se Amandino tělo najde pohozené venku, zabalené do koberce. S Natalií se pak vypraví do Stevova domu, aby ho vyslechli, Steve však tvrdí, že Amandu vůbec neznal. A pak se Shelby narodí štěnata a jedno z nich nemá ocásek stejně jako Stevův pes...
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Zábava vyššieho rádu pre každého, koho zaujíma psychika a chápe, čo je fóbia a obsedanto-kompulzívna porucha. Samozrejme, Monk je väčšinu času horúcim kandidátom na vraždu ;-) Osobitné ocenenie patrí podpornej postave Randyho.
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Pan Monk a pes

Steve a Amanda sa pohádajú. Dôjde k bitke, pri ktorej si Amanda udrie hlavu a stratí vedomie. Steve sa len pozerá, ako umiera. O týždeň neskôr sú Monk a Natalie privolaní k prípadu nezvestnej maliarky Amandy Castleovej. Jej agentka Samantha Allenová je presvedčená, že sa jej muselo niečo stať, inak by nenechala bez dozoru svoju fenku Shelby. Tú majú dať do psieho útulku, ale Shelby si očividne obľúbila Monka, a tak ho Natalie presvedčí, aby sa jej ujal. Kapitán Stottlemyer organizuje pátraciu akciu v okolí Amandinho domu za mestom. Pri stretnutí so Stevom začne Shelby štekať. Steve sa ale tvári, že psa nikdy nevidel. Predstiera, že našiel Amandinu peňaženku, no Monkovi je podozrivý. Ďalší deň sa nájde Amandino telo pohodené vonku a zabalené do koberca. Monk s Natalie sa vyberú do Stevovho domu, aby ho vypočuli, no Steve neustále tvrdí, že Amandu vôbec nepoznal. Potom sa Shelby narodia šteniatka a jedno z nich nemá chvostík, rovnako ako Stevov pes.


Podobné seriály

Kriminálka Miami II (9)
(CSI: Miami II) Návnada Mladou ženu Cynthii napadne žralok a zabije ji. Vyšetřování ukáže...
dnes 23.15
Nova
Odložené případy V (18)
(Cold Case V) Duch mého dítěte Na policisty se obrátí vyléčená narkomanka a tvrdí, že v p...
zítra 01.05
Nova
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans V (21)
(NCIS: New Orleans V) Věř mi Tým NCIS vyšetřuje vraždu námořní lékařky, Sandry Barnesové,...
zítra 01.50
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Po. 27.9.2021
Čas
23.15 - 00.10
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 25. 10. 2021 Svátek má Beáta
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz