Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

68%
film / drama, USA, , 113 min., od 12 let
Dolphin Tale
DVD od 14.3.2012 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:39Podle úžasného, skutečného příběhu delfína Wintera.
Inspirující film o poutu mezi zvířaty a lidmi. Chlapec jménem Sawyer nalezne zraněnou delfínici, která je převezena do námořní nemocnice a pojmenována Winter. Bohužel kvůli svým zraněním přišla o ocasní ploutev, bez které nemůže přežít. Ale díky Sawyerovo lásce, kvalifikovanému námořnímu biologovi a geniálnímu odborníkovi na protézy, který byl pověřen stvořením nového ocasu, získala Winter druhou šanci na nový život.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Mám ráda filmy, které jsou inspirované skutečností a příběh se odehrává u zvířat s kterými je hlavní hrdina nejlepší přítel. Bylo to hrozně milé, hezké, takže opravdu doporučuji...:-)
Všechny komentáře k filmu 8+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Můj přítel delfín

Sawyer je plachý a uzavřený chlapec, který neprožívá zrovna nejšťastnější období. Kvůli špatnému prospěchu musí chodit do letní školy, jeho otec před pár lety odešel a nikdo neví, kam zmizel. Jeho starší bratranec Kyle, který je mu velmi blízký, je nadějný plavec a rád by se zúčastnil olympiády. Protože nemá peníze na trénink, narukuje do armády, která jeho plaveckou kariéru podpoří. Jednoho dne cestou do školy objeví Sawyer na pláži zraněného delfína. Neváhá a vyprostí ho ze sítě na kraby. Vzápětí přijíždí tým na záchranu zraněných mořských zvířat v čele s doktorem Clayem Haskettem a převezou delfína na záchrannou stanici. Tam se hned po škole vydává i Sawyer. Dovídá se, že Clayova dcerka Hazel pojmenovala delfíní samičku Zima. Zvíře je na tom velmi špatně, odmítá potravu a musí mu být odstraněna ocasní ploutev. Chlapec tráví na stanici celé dny a o Zimu s láskou pečuje. Vzápětí přichází další smutná zpráva, Kyle byl během výbuchu zraněn a má ochrnutou nohu. V nemocnici pro válečné veterány se Sawyer setkává s konstruktérem protetických náhrad, doktorem McCarthym, a žádá ho o sestrojení protézy ocasní ploutve. Díky rozsáhlým škodám po hurikánu se stanice ocitá ve velkých finančních problémech. Je rozhodnuto, že bude prodána a na jejím místě bude postaven hotel. A tak má Sawyer opět plné ruce práce, aby zachránil Zimu i celou stanici.


Podobné filmy

Dopisy pro Julii
(Letters to Juliet) Ve Veroně, městě zamilovaných, najde Amanda Seyfried ve spáře mezi kam...
dnes 12.35
Nova
Nebudu mlčet
(Ich werde nicht schweigen) Německo, rok 1948. Když válečné vdově Margarete odeberou vdovs...
dnes 13.40
Barrandov
Moderní Popelka
(A Cinderella Story) Studentka Hilary Duff myje podlahy v restauraci a snaží se vyjít se s...
dnes 14.45
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
So. 9.3.2024
Čas
04.20 - 06.05
Délka
105 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 13. 4. 2024 Svátek má Aleš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz