Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Vzdělávací

Monika Arenbergerová.
Jak vypadá život lékařek a lékařů, když svléknou bílý plášť? A jak funguje vztah „doktor a pacient“? Nový cyklus České televize představí přední odborníky nejen v jejich pracovním prostředí. Doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D., je přední česká dermatoložka, vědkyně a pedagožka. Režie: O. Reif


Dlouhý popis
Doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D., je přední česká dermatoložka, vědkyně a pedagožka. V letech 1998-2002 působila jako odborná asistentka na Kožní klinice pro dermatologii při Svobodné univerzitě Berlín. Po pěti letech se po zářné kariéře vrací zpět do Prahy a působí na dermatologicko-venerologické klinice na Vinohradech. Věnuje se zde dermatoonkologii a dermatochirurgii, zabývá se i některými aspekty estetické dermatologie, nezanedbatelná je i její činnost na Lékařské fakultě UK. Doc. Monika Arenbergerová pracuje ve velmi dynamickém lékařském oboru. Kožních chorob je více než tisíc a díky vědě a technickému pokroku dochází ke stále se zlepšující diagnostice, prevenci i léčbě jednotlivých onemocnění. Nyní se např. využívá tzv. fotodynamická terapie, což je přelomová a dosti šetrná metoda léčby kožních nádorů. Doc. Arenbergerová je nepřehlédnutelnou osobností svého oboru.
Jak vypadá život lékařek a lékařů, když svléknou bílý plášť? A jak funguje vztah "doktor a pacient"? Nový cyklus České televize představí přední odborníky nejen v jejich pracovním prostředí. Doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D., je přední česká dermatoložka, vědkyně a pedagožka. Je nepřehlédnutelnou osobností svého oboru. Režie O. Reif (Premiéra)


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Ne. 10.1.2021
Čas
17.25 - 17.50
Délka
25 min.
Typ
zábava
Specifikace
skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Postřehy odjinud
Burgenland očima Marie Woodhamsové O mangalici a martinské huse
zítra 19.40
ČT2
Příběhy moderní medicíny - Pravá polycytémie
O vzácné nemoci krvetvorných buněk, při které se zvyšuje tekutost krve a hrozí trombóza i ...
út. 9.3. 13.15
ČT2
Postřehy odjinud
Horní Rakousko očima Pavla Poláka Z hloubi lesa, z hloubi hrdla
so. 13.3. 12.50
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 7. 3. 2021 Svátek má Tomáš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz